شقق 167 متر للبيع في مدينة زايد الجديدة, صفحة 40

2,143 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيتك باقل سعر بقلب الشيخ زايد على اطول فتره سداد !

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة غرفتين باطلالة على اللاجون بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فاخرة تطل على لاند سكيب وحمامات سباحة

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين نوم، موقع مميز، تقسيط على 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ١٠٣٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 143م للبيع فاي سوديك -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٥٢٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 108م للبيع فاي سوديك -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميز للبيع ف west view امام اعمار

    Property Hills Star logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٢٨٥٬٤٧٤ جنيه

    شقه للبيع ارضي بجاردين في نيو زايد استلام 2026

    Abrag 2 logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٤٤٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي غرفتين ريسيل فوري موقع مميز في ye سوديك

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن تشطيب كامل 3غرف ريسيل فوري في vye سوديك

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٧٣٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٧٢٨٬٠٠٠ جنيه

    على لاندسكيب شقة نص تشطيب ريسيل فوري في vye سوديك

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٦٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سوديك ب اقل سعر في الماركت

    Niche Investments logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٤٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة داخل كمبوند كرميل سوديك بإطلالة مفتوحة

    Home Select for real estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ١٠٤٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه برايم لوكيشن في سوديك فاي وكارميل

    Crown Stone Realty logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٢٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدة بسعر مميز في فاي - زايد الجديدة

    Home Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٤١٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 102م للبيع مع حديقه فاي سوديك

    Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٤٢٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 154م للبيع مع حديقه فاي سوديك

    Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٦١٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 120م للبيع فاي سوديك -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 149م للبيع مع حديقه كارمل سوديك

    Select for real estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٧٬١١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 108م للبيع فاي سوديك -موقع متميز

    متصدر

    Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 158م للبيع فاي سوديك -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٤٬٤٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 143م لليبيع فاي سوديك-موقع متميز

    Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٥٢٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 158م للبيع فاي سوديك -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٤٬٤٣٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 108م للبيع مع حديقه فاي سوديك

    Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٨١٣٬٨٩٧ جنيه

    شقه 120م للبيع فاي سوديك -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٣٬٤٤٩ جنيه/متر مربع