شقق 167 متر للبيع في مدينة زايد الجديدة, صفحة 19

2,134 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٩٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد بالتقسيط علي 10 سنين | تطل علي حمام سباحة

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره للبيع في موقع مميز فيو مساحات خضراء

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    **شقه بجاردن للبيع – 2Bed+G | تصميم Nova**

    Home Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل مقدم في السوق اغتنم فرصتك الآن

    متصدر

    Home Select for real estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٠٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن - تشطيب كامل - فاي سوديك

    متصدر

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٣٠١٬٢٥٠ جنيه

    للبيع شقة كمبوند سولانا نيو زايد - لوكيشن مميز

    Abrag 2 logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٨٠٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بيت مميز 2 غرف دبل فيو بتقسيط على 10 سنوات!!

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده امتلك بيت 3 غرف دبل فيو اقساط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ١٠١٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بيت مميز + غرفه مربيه بتقسيط على 10 سنوات!!!

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٩٨٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلاق جديد بأقل سعر 3 غرف في سولانا على 10 سنين

    Apart Real estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بيتك في سوديك باقل مقدم ,قسط علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه استلام فوري من سوديك بأقل 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٠٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه استلام فوري من سوديك بأقل 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١١٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع!! شقة كاملة التشطيب للبيع.

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٨٠٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع!! شقة كاملة التشطيب للبيع.

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ١٠١٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود! شقة جاهزة للسكن للبيع.

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٨٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة بالكامل للبيع مع عرض!

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بجاردن فى سولانا بجانب فاى وكارمل سوديك

    Property  Hills. logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٨٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٧١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢ غرف استلام سنتين متشطبة بالكامل في نيو زايد

    The Polygon logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٩٩٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬١٣٨٬٥٢٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة تشطيب كامل بالتكييفات في مارفيل

    New Avenue Real Estate logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٨١٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فورى فى فاى سوديك تقسيط 10سنين

    Property  Hills. logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٢٣٤٬٠٠٠ جنيه

    يونت 129م تشطيب الترا لوكس فيو مفتوح 5% على 10سنين

    Promax Property Investors logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ١١٨٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٦٬٢٥٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في قلب زايد الجديدة

    The Polygon logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٨٢٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر شقة أرضي بحديقة نص تشطيب موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٤٢٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة جاهزة للسكن للبيع في فاي من سوديك

    Property  Hills. logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٢٬٥٣١ جنيه/متر مربع