شقق 167 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 91

16,260 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Apartment 84m2 one bedroom prime location

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 158م في أفضل موقع بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٢٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع | *فاي* |بمقدم 5% علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لشقة 3 غرف في بيل ڤي | موقع مميز | إعمار

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع في موقع مميز جدا باقساط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115م خلفي جانبي بالبوابة الاولي (ح)

    Mini Home. logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٦٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره للبيع في موقع مميز فيو مساحات خضراء

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬١٠٤٬٥١٥ جنيه

    شقة ارضي استلام فوري بفيو مفتوح بحري في سوديك

    New Avenue Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٩٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط استلام فوري شقه متشطبه للبيع في او ويست

    متصدر

    Driven Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٠٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٢١٬٠٠٠ جنيه

    بأرخص سعر شقة 155م متشطبه فيو مميز- في باديه Badya

    Bright logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٨٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 158م في أفضل موقع بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    فورتي ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٢٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬١٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فوري دقائق سوديك ويست و بيفرلي هيلز

    Inn Properties logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٩٥٬٢٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فاخرة96متر كمبوند مارفيل مقدم5% بالتقسيط

    Vida Solutions logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٩٨٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فاخرة 130م في موقع مميز بمقدم 2.5 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن متشطبة استلام فوري ف كيان مقدم1,5مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في سوديك أمام مطار سفنكس الجديد

    Property  Hills. logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٨٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع امتلك شقتك في أوويست بأمكانية التقسيط الطويل

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اي سيتي اكتوبر جاهزه للاستلام

    Element logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن متشطبة استلام فوري ف كيان مقدم1,5مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بجاردن للبيع في مراسم بجانب سوديك

    Crown Stone Realty logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٢١٬٠٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة في زيد ويست | إطلالة على اللاندسكيب

    Properties-Today.com logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٩٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للبيع مع إمكانية التقسيط لمدة 10 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه | فيو مفتوح علي الفيلل | كايرو جيت

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اي سيتي اكتوبر جاهزه للاستلام

    Element logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٥٧١٬٩٠٠ جنيه

    شقة ١٤٣ متر ببيتا ريسيدنس حدائق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٨٬٩٦٤ جنيه/متر مربع