شقق 167 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 639

16,260 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اول سكن بأسانسير بفيو لاند سكيب وتشطيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٬٧٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في القلب النابض لمحافظة الجيزة ووسط البل

    TREADY GROUP logo image

    شارع السودان, تاج الدول, امبابة, الجيزة

    3

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ١٦٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٬٧٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في كمبوند الياسمين بجوار المهندسين والكورنيش

    TREADY GROUP logo image

    شارع السودان, تاج الدول, امبابة, الجيزة

    3

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٦٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 165 متر في الحي الخامس _ 6 أكتوبر

    PALMYRA logo image

    الحي الخامس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة أرضي مرتفع بحديقة خاصة ف الحي4_ 6 أكتوبر

    PALMYRA logo image

    الحي الرابع, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة في كمبوند الياسمين بالتقسيط المريح خطوات

    TREADY GROUP logo image

    شارع السودان, المهندسين, الجيزة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة في كمبوند الياسمين بجوار الكورنيش والمهند

    TREADY GROUP logo image

    شارع السودان, تاج الدول, امبابة, الجيزة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    130 متر تحميل ممتاز جدا - جانبي مميز ببلكونة

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو لاند سكيب بحرى الترا سوبر لوكس دور مميز

    Compact Real Estate Company logo image

    دار مصر, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند الياسمين جاردن خطوات من المهندسين والكورنيش

    TREADY GROUP logo image

    شارع السودان, تاج الدول, امبابة, الجيزة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ١٨٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٢٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في كمبوند الياسمين خطوات من المهندسين والكورن

    TREADY GROUP logo image

    شارع السودان, تاج الدول, امبابة, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٢٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند الياسمين بجوار المهندسين والكو

    TREADY GROUP logo image

    شارع السودان, تاج الدول, امبابة, الجيزة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور أول لوكيشن ممتاز بتشطيب سوبر لوكس بأقل الأسعار

    Compact Real Estate Company logo image

    المستثمر الصغير, الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو رائع باسانسير لوكيشن مميز سوبر لوكس باقل سعر

    Compact Real Estate Company logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أول سكن دور أول لوكيشن ممتاز بتشطيب سوبر لوكس جديد

    Compact Real Estate Company logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٬٧٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط في كمبوند خطوات من المهندسين وا

    TREADY GROUP logo image

    شارع السودان, تاج الدول, امبابة, الجيزة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ١٦٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 160 متر في الحي الرابع_6 أكتوبر

    PALMYRA logo image

    الحي الرابع, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الجيزة تري النيل شارع البحر الاعظم

    Happy House Real Estate logo image

    شارع البحر الاعظم, منطقة الجيزة, جنوب الجيزة, الجيزة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٩٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في حدائق الاهرام شقة 110 متر منطقة هـ

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م واجهة دور ثالث بالبوابة الرابعة سوبر لوكس

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م ببلكونة جانبى سوبر لوكس بوابة رابعة

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بجوار المهندسين والكورنيش ووسط البلد واب

    TREADY GROUP logo image

    شارع السودان, المهندسين, الجيزة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125 متر جانبى دور ثانى سوبر لوكس

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى طيبة جاردنز محور جمال عبد الناصر

    Housing Realestate logo image

    طيبة جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في قلب وسط البلد بجوار المهندسين والكورن

    TREADY GROUP logo image

    شارع محمد نجيب, المطار, امبابة, الجيزة

    3

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٦٬٥٢٣ جنيه/متر مربع