شقق 167 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 630

16,098 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري اقساط لسنتين ب احياء بادية

    ملكي للاستثمار العقاري logo image

    اب تاون اكتوبر الجديدة, مدينة أكتوبر الجديدة, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٣٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجوار كمبوند رويال سيتي الشيخ زايد أقساط8سنين

    Crown Developments logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٤٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة خالصة للبيع في كمبوند الخمائل المرحله الرابعه

    El Marwa For Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أول سكن ارضي بحديقة خاصة الترا سوبر لوكس بالمطبخ

    Compact Real Estate Company logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٢٬٦٥٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور أرضي بجاردن 120متر فيو رائع بتشطيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه خمس ستوديوهات بالفرش للبيع فى اكتوبر حى اول

    PALMYRA logo image

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 130م سوبر لوكس 6 اكتوبر الحى الثانى

    PALMYRA logo image

    الحي الثاني, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند الياسمين استلام فوري بجوار وسط

    TREADY GROUP logo image

    شارع السودان, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٩٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بجاردن خاصه كبير لوكيشن مميز الترا سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٦٢٬٨٧٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دور أول لوكيشن ممتاز بتشطيب سوبر لوكس بأقل سعر

    Compact Real Estate Company logo image

    الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125 متر جانبي بحدائق الاهرام

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٥٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بالم باركس

    Blocks logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كمبوندElysium نص تشطيب فؤ قلب الشيخ زايد

    اليزيوم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٩٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور ارضي للبيع في بالم باركس بموقع و سعر مميز

    Real Vision logo image

2

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٧٤٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة 160 متر بجوار بادية بالم هيلز

    ملكي للاستثمار العقاري logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور أول لوكيشن ممتاز وفيو مفتوح بتشطيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دور أول لوكيشن مميز وفيو رائع تشطيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور ثاني لوكيشن ممتاز وفيو رائع بتشطيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    المستقبل, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سوبر لوكس بالحى المتميز و السياحية

    Housing Realestate logo image

    الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة امام كمبوند الربوه بمقدم 630 الف قسط 10 سنوات

    CBE New Homes logo image

    اليزيوم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بجوار بادية بالم هيلز اكتوبر الجديدة

    ملكي للاستثمار العقاري logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٣٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بشارع السودان الرئيسي المهندسين

    شارع السودان, المهندسين, الجيزة

    2

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مرخصة اكسترا برايم لوكيشن ع ش اللبيني

    Al Beltagy Real Estate logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٤٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في الشيخ زايد الحي ال 16 فيو بيفرلي

    El Marwa For Real Estate logo image

    الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٦٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 109م- 3 غرف متشطبه للبيع حي البشائر 6 أكتوبر

    Be Egypt logo image

    حي البشاير, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٠٩ متر مربع

    ١٨٬٨٠٧ جنيه/متر مربع