شقق 167 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 615

16,098 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بحدائق الاهرام شقه واجهه وسط 136 متر بحري

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١٨٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك بتشطيب كامل فى فاى سوديك بمقدم 5%

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بدجله جاردنز دور اول الترا سوبر لوكس بالمطبخ

    Miami Life Real Estate logo image

    دجلة جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في جول ريزيدنس - هارفا

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة بسعر زمان 125م دور تالت 1,450,000 قرب الجيش

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 160م نص تشطيب فى فاى سوديك بمقدم 5%

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لبيع شقه بموقع مميز جدا بالمهندسين اول سكن

    Sphinx company logo image

    شارع سوريا, المهندسين, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٠٠متر في الدقي

    شركة عقارات مصر logo image

    شارع الحسين, الدقي, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في جول ريزيدنس - هارفا

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده متشطبة فى كومباوند سوديك بتقسيط على 8 سنين

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٣٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 147م+70م جاردن متشطبه من بالم هيلز بقسط ع12سنه

    متصدر

    Property Hills... logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ١٣٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 5% وقسط على 8 سنين فى شقتك بـ VYE سوديك

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١١٧٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام قريب للبيع في او ويست 6 اكتوبر

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٣١٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لبيع جانبيه شقه بموقع مميز جدا بحدائق الاهرام

    Sphinx company logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمهندسين بموقع مميز جدا من جامعة الدول

    متصدر

    Volume realestate logo image

    شارع ابو المحاسن الشاذلي, العجوزة, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٩٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ارضي بجاردن بكمبوند حدائق المهندسين

    Zayed Gate logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    142م ارضي+60م جاردن فيو لانسكيب موقع وسعر مميز جدا

    اشراقة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٢٤٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك فى فاى سوديك بمقدم 5% وتقسيط 8 سنوات

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٢٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة فى نيو زايد بـ فاى سوديك مقدم 5% وتقسيط مريح

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٢٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة في الحي الثالث، الشيخ زايد

    Zayed Gate logo image

    الحي الثالث, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بحدائق الاهرام شقه مميزه جداا 150 متر واجهه وسط

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 152م بكمبوند اكتوبر سعر لقطة

    sherwoods property logo image

    طريق 6 اكتوبر وادي النطرون, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٥٢ متر مربع

    ١٦٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةريسيل 157م في VYE متشطبة بالكامل اقل توتال

    Home Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٩٥٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٢٦٬٠٠٠ جنيه

    Under Market Price Prime Location Badya

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٤٥٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٥٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في جول ريزيدنس - هارفا

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع