شقق 167 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 564

16,098 عقارات أخرى
  • شقة - 2 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في البوابة الثالثة القديمة - خفرع - حدائق الاهرام - الجيزة
    1

    شقة

    ١٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ١٠٥م بالتقسيط ع ٣٦ شهر بحدائق الاهرام

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بسعر مميز من هايد بارك بالتوسعات الشرق

    Property Hills Star logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه160متشطبه جاهزة على الاستلام باقل سعر موقع مميز

    Property Hills... logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في كمبوند COY لشركة VOYA بسعر مميز

    Vida Solutions logo image

    كوي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة شقة 3 غرف بإشراقة على أكبر لاندسكيب

    اشراقة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى 128 متر خطوات للبوابة شارع سكنى وهادى

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ١٤٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في كمبوند ذا ادريس الشيخ زايد 134م مميزة

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٥٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في اويست بمرحلة كور بموقع وسعر ممتاز

    Real Vision logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في البوابة الثانية - احمس - حدائق الاهرام - الجيزة
    1

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ١٥٠م واجهه بحري قسط علي ٤٠ شهر

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فندقيه by Crown Plaza كمبوند 205 زايد

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ارضي بحديقة كمبوند ادرس الشيه زايد 3 غرف

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

    1

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق الأهرام شقه ١٤٥م ٣ قطع ع الشارع قسط

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبه في كمبوند جرين جاردنز استلام فوري

    Vida Solutions logo image

    جرين جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٢٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى بحديقة خاصه بحرى فيو لاند سكيب مالك اصيل

    Compact Real Estate Company logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٣٧٬٠٠٠ جنيه

    VYE – سوديك شقة أرضي بحديقة | جاهزة للاستلام

    Maskan Consultancy logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٧٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه160متشطبه جاهزة على الاستلام باقل سعر موقع مميز

    Property Hills... logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 1 حمام للبيع في البوابة الاولي - خوفو - حدائق الاهرام - الجيزة
    1

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ١٢٥م فيو فيلا بحدائق الاهرام بالقسط

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر لقطة للبيع في كمبوند 205 الشيخ زايد

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين اعادة بيع بسعر لقطة لوجار الشيخ زايد

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٣٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٠١٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة تكملة اقساط كمبوند كيان وصلة دهشور

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٤٥٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٣٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة غرفتين ارضي بحديقة اعادة بيع بسعر لقطة لوجار

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٧٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع ١٤٠م في شارع مصدق الدقي

    Royal Home logo image

    شارع مصدق, الدقي, الجيزة

    2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه160متشطبه جاهزة على الاستلام باقل سعر موقع مميز

    Property Hills... logo image

    كمبوند كنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 160م تحميل قديم اول سكن دور 3 شارع 50متر

    تنمية لإدارة المشروعات العقارية logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٦٢٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ١١٥متر في كمبوند لوجار مدينة نيو زايد

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٥٬٧٥٦ جنيه/متر مربع