شقق 167 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 521

16,098 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100 متر كمبوند حدائق المهندسين بسعر مميز

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في كمبوند Address مساحه : ١٣٤ م .

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٦٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م للبيع في ماونتن فيو اي سيتي اكتوبر

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في ابراج زيد مدينة الشيخ زايد متشطبة بالكامل

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٦٢٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه 125م+100جاردن متشطبه واستلام فوري

    property hills Elite logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لشقة غرفة واحدة 80م بنيو زايد ارضى بجاردن

    Property Hills Star logo image

    كيو هيلز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لشقة غرفتين 111م بأفضل فيو بالكرمة كاى

    Property Hills Star logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٠٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند ادرس the address ارضي بحديقة 134م

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك تمتلك شقة فاخرة في Dejoya زايد الجديدة

    Property Hills Star logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٤٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدات في شارع النوادي ارقي احياء حدائق اكتوبر

    M.H. Group logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لامتلاك شقة فاخرة في كمبوند 2O5 اركان

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ١١٩ متر مربع

    ١٢٦٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره 144متر بأقل سعر وأطول فترة سداد 8 سنين

    property hills Elite logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند 2O5 اركان بالم فيو مميز جدا

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في Sun Capital استلام فوري

    Property Hills Star logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٣٤٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 118م بحديقة 65م في كمبوند مارفيل المراسم

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٦٧٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لشقة بجاردن 120م بفيو كامل على اللاجون

    Property Hills Star logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 100م للبيع بأقل سعر واميز فيو بنيو زايد

    Property Hills Star logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 159 متر متشطبة بالتكيفات استلام قريب بالتقسيط

    متصدر

    property hills Elite logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ١٨٬٨٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فى كمبوند Address - الشيخ زايد 112 متر

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٥٨٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في حدائق المهندسين لوكيشن مميز

    The Avenue Properties logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه 125م+100جاردن متشطبه واستلام فوري

    property hills Elite logo image

    الكارما جيتس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه2 نوم سوبرلوكس بالتكييفات كمبوند زيد الشيخ زايد

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٦٢٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فى كمبوند Address - الشيخ زايد 109 متر .

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٥٧٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميز للبيع في بادية قسط ع12 سنه متشطب

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٣٨٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بجاردن للبيع في الكرمة ريزدنس زايد

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥١٬٨٢٩ جنيه/متر مربع