شقق 167 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 505

16,260 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن للبيع - داخل كمبوند, اكتوبر بلازا

    DMG logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٢٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 160م استلام فورى بفيو مميز تقسيط خلف مول العرب

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبة بالتكييفات-فيلدج ويست فقلب زايد

    NABAJ logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٤٣٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 158م بجاردن أستلام فوري في بيفيرلي هيلز سوديك

    Property Hills Star logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٩٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ارضي بجاردن في كمبوند فيلدج ويست زايد

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٥٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع فيكمبوند ذا ادرس الشيخ زايد

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 160م استلام فورى بفيو مميز تقسيط خلف مول العرب

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160م وتراس 60م بحدائق المهندسين

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقه للبيع بكمبوند زايد ديونز سوبر لوكس

    Guides Real Estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٧٦٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبة بالتكييفات-فيلدج ويست فقلب زايد

    NABAJ logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٤٣٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبة بالتكييفات-فيلدج ويست فقلب زايد

    NABAJ logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٤٣٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر رائع في افضل لوكيشن ب قسط ل 9 سنين

    فيفتي 7, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل- اقل سعر في سوديك فيو تحفهه على اللاند سكيب

    Gate real estate marketing logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر رائع في افضل لوكيشن ب قسط ل 9 سنين

    ماونتن فيو جيزة بلاتوه, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبة بالتكييفات-فيلدج ويست فقلب زايد

    NABAJ logo image

    جينوفا, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٤٣٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبة بالتكييفات-فيلدج ويست فقلب زايد

    NABAJ logo image

    سيف ويست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٤٣٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبة بالتكييفات-فيلدج ويست فقلب زايد

    NABAJ logo image

    ذا هارف, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٤٣٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع في جولز – المرحلة الثالثة

    Zayed Homes logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٥٥٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتصميم مميز للبيع ف الشيخ زايد الجديد ع النيل

    Property Hills Star logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبة بالتكييفات-فيلدج ويست فقلب زايد

    NABAJ logo image

    كلاود سايد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٤٣٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في جولز – المرحلة الثانية

    Zayed Homes logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 160م استلام فورى بفيو مميز تقسيط خلف مول العرب

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ١٢٣متر في كمبوند فيلدج ويست الشيخ زايد

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٦٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٧٦٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | اقل مقدم شقه 165 دبل فيو مرحله ذا ليك فوري

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ريسيل 108م بجاردن فوري اقل سعر سوديكvye

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع