شقق 167 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 461

16,260 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 155 متر في حدائق اكتوبر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري | شقة مشطبة بالكامل في تولوا بسعر مميز

    BGCO Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٦٢٬٤٤٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم في Tulwa بأقل سعر في أو ويست حالياً

    BGCO Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٦٢٬٢١٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك علي رئيسي مسلسل 3 فيو النهر الاخضر مساحه 155

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك في قلب زايد بأفضل سعر جنب هايبر وان

    New Home for Real Estate logo image

    جينيستا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر استلم فورا شقة بوول فيو بأرقي موقع

    Square Real Estate logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٤١٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 131 متر في او ويست أقل من سعر السوق - مشطبة

    BGCO Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٦٢٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كمبوند فيلدج ويست تكمله أقساط دبل فيو

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٦١٬٦٧٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نمط حياة عصري في Tulwa | مشطبة اقل سعر في الماركت

    BGCO Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٦٢٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 132م في زد زايد برج A بالنانى روم استلام فوري

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٧٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٩١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة 80 م بمقدم 390الف وقسط شهري 35الف بكمبوند راقي

    MADAEN GROUP logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٨٬٩١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع فيلدج ويست بالتكيفات والتشطيب الداخلي

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥٦٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ريسيل 56م فى ابراج زيد ويست الشيخ زايد

    MRG Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل في تولوا أو ويست | استلم الآن

    BGCO Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٦٢٬٣٦٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة في تولوا (أو ويست) | تشطيب كامل باقل سعر

    BGCO Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٦٢٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٤٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 3 غرف بجاردن للبيع كمبوند زايد ديونز

    Property Hills Star logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٦١٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155 متر مسلسل 3 حدائق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص شقة مشطبة في تولوا أو ويست | لقطة

    BGCO Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٦٢٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 650م للبيع شقة 125م في كمبوند راقي ومتكامل

    MADAEN GROUP logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مشطبة بالكامل في تولوا او ويست بافل سعر

    BGCO Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٦٢٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو اي سيتي اكتوبر كلوب بارك

    Grey Parrot Realty logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في المربع الذهبي بموقع مميز بجوار شارع النوادي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة سكنية مشطبة وجاهزة في قلب أو ويست باقل سعر

    BGCO Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٦٢٬٥١٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للبيع استوديو مميز في فيلدج ويست مساحه 75متر

    Smart-Homes Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٥٩٬١٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك في قلب زايد بأفضل سعر جنب هايبر وان

    New Home for Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع