شقق 167 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 448

16,260 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل غرفتين فيو VYE سوديك زايد باقل توتال سعر

    Home Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر غرفتين فى زد ويست

    Gate real estate marketing logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٦١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بقرب المطار الجديد بسعر مميز و ب قسط ل 10 سنين

    مار فيل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٧٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٨٦٠٬٥٠٠ جنيه

    وحدة 3 غرف بيتا ريزيدانس فيو يونانى حدايق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٩٬٧١٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٬٣٢٥٬١٠٠ جنيه

    وحدة 3غرف فيو اندلسى بيتا ريزيدانس حدايق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٥٠٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميز للبيع ف نيو زايد ف ديجويا من شركة تاج مصر

    Property Hills Star logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٢٨٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل بالتكيفات 3 غرف للبيع .

    Guides Real Estate logo image

    شارع شهاب, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مقدم 310 الف وقسط شهري 3,500 الف خلف مول العرب

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٤٠٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق اكتوبر المربع الذهبي - مسلسل 3

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة للبيع بكمبوند من سوديك قرب اركان

    Property Hills Star logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فوري شقة للبيع متشطبة بالتكيفات و الفرش Zed

    Property Hills Star logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٨٠٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات للبيع ف الشيخ زايد في الكارما

    Property Hills Star logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق اكتوبر المربع الذهبي - مسلسل 3

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة موقع مميز فرصة لسرعة البيع

    Gate real estate marketing logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٥٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة 3غرف متشطبة من سوديك بيفرلي هيلز

    Property Hills Star logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٦٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المربع الذهبي منطقه المسلسلات حدايق اكتوبر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٥٨٬٠٠٠ جنيه

    على لاندسكيب مباشرة شقة ريسيل فوري في VYE سوديك

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٦٬٣١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بقرب المطار الجديد بسعر مميز و ب قسط ل 10 سنين

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٧٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٦٣٬٠٠٠ جنيه

    احسن سعر ومقدم ولوكيشن لستوديو للبيع بزد ويست

    Property Hills Star logo image

1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٨٧٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر غرفتين فى زد ويست

    Gate real estate marketing logo image

2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٦١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لشقة 3غرف بالمطبخ والاجهزة بزد ويست

    Property Hills Star logo image

3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٨٠٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في المربع الذهبي علي شارع البوابه الرئيسيه

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مقدم 310 الف وقسط شهري 3,500 الف خلف مول العرب

    أبهى, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٤٠٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة متشطبة جاهزة استلام فوري بلوكيشن مميز

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٢٩٬٥١٣ جنيه/متر مربع