شقق 167 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 387

16,298 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع متشطب في كمبوند بادية 6اكتوبر بأقل سعر

    Falcon for Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٣٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم 245K تقسيط على 12 سنة فى بادية | اكتوبر

    Platinum Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٢٦٬٠٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيليدج ويست متشطبة بالكامل

    The Polygon logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 121 متر فى ڤاي سوديك نيو زايد

    TREX logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٧٥٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب موقع مميز بجانب المطار الجديد بقسط ل 15 سنه

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٧٨٥٬٢٢٣ جنيه

    شقة للبيع في كور - أو ويست

    Buyerside logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٦٦٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬١٠٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه جدا عند مداخل هايبرا وان متشطبه بالكامل

    Property Group logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٩٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري عماره منفرده وعلي ناصيه دبل فيو

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٦٩٬٨٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 4 غرف في تسلا اكتوبر قسطك على 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٦٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٦٩٬٨٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 4 غرف في تسلا اكتوبر قسطك على 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٦٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٤١٥٬٠٠٠ جنيه

    إستلم شقة متشطبة فى فاى بجانب كارمل وبيفرلى هيلز

    Property  Hills. logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالتقسيط جاهزه لسكن الفوري | بجانب نادي الصيد

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٦٩٬٨٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 4 غرف في تسلا اكتوبر قسطك على 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٦٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢ غرف ١٥٥ مميز في كمبوند اويست مرحلة tulwa

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢ غرف ١٥٥ مميز في كمبوند اويست مرحلة tulwa

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن في زايد بمقدم 200الف وتقسيط يصل ل 10سنوات

    Realm Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٣٨٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري جنه اكتوبر باعلي نسبه تميز م المالك مباشر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة163م متشطبة+تكييفات باقل مقدم فى قلب الشيخ زايد

    Impact Investments logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٩٠٬١٨٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف متشطبه بالكامل في زايد ديونز الحي السادس

    Driven Properties logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٤٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بأفضل سعر ومساحة مميزة بالشيخ زايد

    Crown Stone Realty logo image

    هافن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٠٣٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل جاهزه للسكن في جنه اكتوبرمتسلمه م المالك

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٦٩٬٨٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 4 غرف في تسلا اكتوبر قسطك على 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٦٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةبروف بسعر لقطة متشطبة استلام فوري في كمبوندكيان

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٦٩٬٨٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 4 غرف في تسلا اكتوبر قسطك على 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٦٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٦٩٬٨٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 4 غرف في تسلا اكتوبر قسطك على 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٦٬٤٠٣ جنيه/متر مربع