شقق 167 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 349

16,298 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 160م الحي الخامس – الشيخ زايد موقع مميز

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    الحي الخامس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 122م كمبوند حدائق المهندسين سوبر لوكس

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٧٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 3 قطعة 803 علي اهم مدخلين بمسلسل 3 فيو مفتوح

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 70 م – للبيع – الحي 13 الشيخ زايد

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري في الادوار ال 20 في ابراج زيد

    Property Hills Star logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات غرفتين 97م بفيو على زد بارك

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٧٧٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منطقه المسلسلات حدايق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٠٬١٠٣٬٩٤٠ جنيه

    شقة للبيع 135م كومباوند نيو زايد - أمام مطار سفنكس

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    دى جويا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٤٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس 310 م مسلسل 3 حدائق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 134 م – للبيع – كومبوند آدريس درة- الشيخ زايد.

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٩٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 140م كمبوند جنه زايد 1 – موقع مميز الشيخ

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في شارع النوادي, حدائق اكتوبر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق في حدائق اكتوبر مساحات من 155 الي 205 متر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة 80م بأفضل موقع وسعر بجانب OWEST

    Property Hills Star logo image

    كايت ريزيدنس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مميز للبيع في جاردن ليكس في قلب بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٩ متر مربع

    ٦٤٬٥٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروش للبيع في كمبون كازا

    West Field Property Consultancy logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٧١٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 3 علي الرئيسي فيو مفتوح مساحة الشقة 155م

    طريق غرب سوميد, غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع او الايجار في كمبوند كازا

    West Field Property Consultancy logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٥٠م إستلام فوري- فيو علي النافوره واللاندسكيب

    The Choice For Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق اكتوبر المربع الذهبي - مسلسل 3

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن - فيو مفتوح - حديقة إم في

    The Choice For Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 3 دقيقتين لشارع النوادي مساحة 155م بحري

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م للبيع – الحي 12 المستقبل، الشيخ زايد

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقة 3غرف بجاردن في أفضل موقع بدريم لاند

    Property Hills Star logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١١٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٣٩٩٬٢٠٠ جنيه

    شقة ١٤٩ متر ببيتا ريسيدنس حدائق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٢٬٩٤٧ جنيه/متر مربع