شقق 167 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 276

16,298 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه ب موقع مميز و قسط ل 10 سنين بسعر رائع

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في جنة زايد4 شقة بسعر لقطة فوري جاهزة على المفتاح

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة كاملة التشطيب في جيريان للبيع

    Property Hills Star logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ١٠١٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبه بالتكيفات- بالقسط - إستلام سنه

    Citizen Home logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٨٣٧٬٥٠٠ جنيه

    للبيع جاهزه للاستلام متشطبه بالكامل بمساحه مميزه

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٢٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع متشطبة سوبر لوكس بفيو مميز باكتوبر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبه بالتكيفات- لوكيشن مميز- إستلام 2026

    Citizen Home logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٩٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م متشطبة و استلام فوري في قلب كمبوند بزايد

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين في جاردن ليكس للبيع بحرى وموقع مميز

    Property Hills Star logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي 3 غرف مُشطّبة بالكامل بإطلالة على النيل

    Property Hills Star logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز- أفضل سعر- إستلام فورى

    Citizen Home logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٥٣٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في جاردن ليكس بموقع مميز جداً

    Property Hills Star logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبه بالتكيفات- لوكيشن مميز- إستلام 2026

    Citizen Home logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٥٬٣٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه ب موقع مميز و قسط ل 10 سنين بسعر رائع

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلام فورى - لوكيشن مميز- أفضل سعر

    Citizen Home logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بكمبوندجنة اكتوبربأقل سعر-متشطبة بالكامل

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري مقدم مليون بسعر 15م كاش

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر بالقسط- إستلام 2026

    Citizen Home logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٨٧٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلام فورى - متشطب بالتكيفات

    Citizen Home logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٥٨٬٤٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي لوفت غرفتين 110م متشطب بالكامل في جريان

    Property Hills Star logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة ب اقل سعر في الماركت في الشيخ زايد 134 م

    شارع حوض 1, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٤٩٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة داخل جنة اكتوبر اميز لوكيشن

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة في قلب جنة زايد 4 بموقع مميز داخل المشروع

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه ب موقع مميز و قسط ل 10 سنين بسعر رائع

    ايلم, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة في الشيخ زايد – الحي 3 المجاورة 3

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي الثالث, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع