شقق 167 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 270

16,298 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٢٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م للبيع في سمايا ريزيدنس حدائق أكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فاخرة 130م في موقع مميز بمقدم 2.5 مليون

    Egypt Best Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع أقل مقدم استلام فوري متشطبة بالكامل زايد

    Egypt Best Properties logo image

    ايتابا اسكوير, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تصميم عصري مساحة مريحة جدًا في أرقى مواقع زايد

    NABAJ logo image

    بوابة النعيم, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فاخرة 130م في موقع مميز بمقدم 2.5 مليون

    Egypt Best Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند تيراس الشيخ زايد

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م للبيع بأقل مقدم في الشيخ زايد استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند تيراس الشيخ زايد

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تصميم عصري مساحة مريحة جدًا في أرقى مواقع زايد

    NABAJ logo image

    كمبوند جامعة القاهرة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تصميم عصري مساحة مريحة جدًا في أرقى مواقع زايد

    NABAJ logo image

    الحي الاول, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأقل مقدم في الشيخ زايد استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع اكسترا فيو مفتوح بموقع متميز بالهرم

    Al Beltagy Real Estate logo image

    مشعل, الهرم, حي الهرم, الجيزة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة امام الربوه للبيع بأقل سعر بالشيخ زايد

    Crown Stone Realty logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأقل مقدم في الشيخ زايد استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م للبيع في سمايا ريزيدنس حدائق أكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    ذات, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢١٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م للبيع في سمايا ريزيدنس حدائق أكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    فيدا ريزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٣٠٬٥٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن للبيع في كمبوند بالم باركس 93م

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ١٠٢٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تصميم عصري مساحة مريحة جدًا في أرقى مواقع زايد

    NABAJ logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تصميم عصري مساحة مريحة جدًا في أرقى مواقع زايد

    NABAJ logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تصميم عصري مساحة مريحة جدًا في أرقى مواقع زايد

    NABAJ logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٩١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالكامل بالتقسيط - باديا

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧١٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م للبيع في سمايا ريزيدنس حدائق أكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م للبيع في سمايا ريزيدنس حدائق أكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    جيران رزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م للبيع في سمايا ريزيدنس حدائق أكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري - متشطبة بالتكيفات بقلب الشيخ زايد

    Egypt Best Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع