شقق 167 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 264

16,298 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة بفيو لاند سكيب متشطبة ف جنة اكتوبر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه استلام قريب بمقدم1.1Mوقسط ع8سنين

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٧٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند كيان 90 م

    Properties-Today.com logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل حدائق اكتوبر ليك فرونت فيو خارجي مميزة

    MRG Real Estate logo image

    ليك فرونت, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٢٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه استلام قريب بمقدم1.1Mوقسط ع8سنين

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٧٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه استلام قريب بمقدم1.1Mوقسط ع8سنين

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٧٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوديك - فاى - موقع متميز فيو لاندسكيب

    Properties-Today.com logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبة للبيع امام كايرو جيت اعمار بسعر مميز

    Rokn Real Estate logo image

    Bliss Gate, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى متشطبه قرب مول مصر بالسعر القديم

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٣٦٬١١٠ جنيه

    أقل سعر لشقة 3غرف 130م بجاردن في ماونتن فيو اكتوبر

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٤٬١٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه استلام قريب بمقدم1.1Mوقسط ع8سنين

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٧٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه استلام قريب بمقدم1.1Mوقسط ع8سنين

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٧٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    100 م للبيع باقي عليها اقل اقساط متشطبه بالكامل

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٧٩٩٬٦٧٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن تشطيب كامل - بمقدم 5% واقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٢٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه استلام قريب بمقدم1.1Mوقسط ع8سنين

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٧٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند جرين 6 امام محور البوليفارد

    Vida Solutions logo image

    جرين 6, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٤٢٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - في سوديك فاى - موقع مميز - امام النادى

    Properties-Today.com logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٨٤٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل مساحة سكنية في قلب 6اكتوبر

    Roots Development logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٣٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع في تيراس - نصف تشطيب

    Properties-Today.com logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٥٣٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه الشيخ زايد كمبوند فيلدج ويست استلام فوري

    Vida Solutions logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٧٩٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس واسع ٤ غرف نوم مع رووف في إم في آي سيتي

    RE/MAX Everest logo image

4

    4

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 3 فيو مفتوح علي الخدمات- بين بوابتين رئيسيه

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 147م للبيع في الشيخ زايد خلف جامعة النيل

    Property Hills Star logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٤٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل 81م متشطبه دور 4 فيو مميز تكملة اقساط ل 2031

    Promax Property Investors logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٧٥٬٣٠٨ جنيه/متر مربع