شقق 167 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 204

16,298 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٧٬١٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في La Colina الشيخ زايد - ريسيل بأقل سعر

    Vida Solutions logo image

    لا كولينا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٨٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة في الحي 11 – الشيخ زايد

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي الحادي عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في السوق شقه غرفتين للبيع في كازا

    Zayed Homes logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٦١٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بباديا بأقل سعر بالماركت و اطول مدة تقسيط 151م

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ١٩٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات بقلب زايد بأقل سعر بالتقسيط

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 135م للبيع م.اولى-نانى- استلام فورى- ابراج زد.

    Properties-Today.com logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع بأقل مقدم علي 10س في الشيخ زايد

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأقل مقدم واطول فترة سداد في الشيخ زايد

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق اكتوبر المربع الذهبي - مسلسل 3

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة متشطبة للبيع من هايد بارك بجوار نيو جيزة

    Egypt Best Properties logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٤٨٬٤٢١ جنيه

    متوفر اكثر من 40 وحدة مختلفة في كيان بالتقسيط

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة للبيع في بيراميدز هايتس

    I-Move logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقِة للبيع بأقل مقدم استلام فوري متشطبة علي 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري ف 6 ويست سوديك لشيخ زايد مقدم 2 م

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ١٢٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150 متر في مرحلة Club Park in I city

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٧٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه150م متشطبه+حديقة بمقدم 1.1 مليون قسط ع 10سنين

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بإطلالة مفتوحة على سنترال بارك 60 فدان

    Egypt Best Properties logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة في كمبوند بالم باركس

    Blocks logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةللبيع130م سوبرلوكس كمبوندجاردن هيلز6اكتوبر

    ياسر هلال logo image

    جاردن هيلز اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن مميزة استلام قريب في Terrace

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٨٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في أبراج ZED الشيخ زايد | استلام فوري

    Properties-Today.com logo image

استوديو

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٩٣٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 155م 3 نوم بفيو مميز عي لاندسكيب وحديقه كبيره

    ERE logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    120م بمقدم 828K بجوار بالم هيلز مع HDP وقسط 8 سنين

    Promax Property Investors logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة للبيع في تولوا – أو ويست أوراسكوم

    Buyerside logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٨٠٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    100م فيو على مساحات خضره كبيره ب5% مقدم على 10سنين

    Promax Property Investors logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٤٠٠ جنيه/متر مربع