شقق 167 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 189

16,298 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين نوم بتشطيب كامل بمقدم 5% على 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو نصف تشطيب في كمبوند ديجويا -زايد الجديده

    RE/MAX Everest logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٦٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبةبالكامل مكونة من 3 غرف نوم في الشيخ زايد

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو البارك ستوديو متشطب بالتكييفات و المطبخ للبيع

    Driven Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في نيو زايد– كمبوند Marville موقع مباشر

    متصدر

    I-Move logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٨٧٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة متشطبة ف قلب الشيخ زايد 130م اقساط

    property hills Elite logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٣٨٨٬٥٠٠ جنيه

    شقة اعادة بيع 3 غرف 164م بسعر لقطة فيلدج ويست

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٣٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مدينة owest علي طريق الواحات امام مول مصر استلام 2

    Crafters Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٩٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في في فاي

    Flip logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٩١٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬١٥٨٬٣٥٤ جنيه

    بيتك بخصم 39% لفترةمحدودة مع اقساط حتي 12 سنة

    Realm Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٥٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    90م متشطبه بالتكييفات بمقدم 5%وتقسيط حتى 60 شهر

    Promax Property Investors logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٩٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة148م للبيع كمبوند روفان استلام سنه مقدم10%تقسيط

    Vida Solutions logo image

    روفان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    90م متشطبه بالتكييفات بمقدم 5%وتقسيط حتى 60 شهر

    Promax Property Investors logo image

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة بموقع مميز بالشيخ زايد 90م اقساط

    property hills Elite logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٩٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز ب6اكتوبر مساحة 163م اقساط

    property hills Elite logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كارميل

    Flip logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٨٦٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة تشطيب مودرن في كومباوند بروميناد

    بروميناد ريزيدنس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٣٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة اعادة بيع 154م بسعر لقطة استلام 27 فيلدج ويست

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٧٣٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في كمبوند The Address

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في زد ويست استلام فوري

    I-Move logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بغرفة نوم واحدة في قلب الشيخ زايد بأقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل في زايد القديمه بحري ..........

    Crafters Real Estate logo image

    ووك اوف كايرو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة شقة للبيع في الخمايل الشيخ زايد

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٢٧٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبةبالكامل مكونة من 3 غرف نوم في الشيخ زايد

    Egypt Best Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ببادية بالم هيلز بجاردن مساحة 131م اقساط

    property hills Elite logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٠٬٥٣٤ جنيه/متر مربع