شقق 167 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 173

16,260 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٧٬٩١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 144م بإطلالة يونانية في Beta Residence

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٥٤٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ب بيفرلي هيلز مساحة 158م موقع مميز اقساط

    property hills Elite logo image

    طريق بيفرلي هيلز, الحي السابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٣١٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن برايم لوكيشن في مارفيل نيو زايد علي 10س

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٨٩٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٦٣٥٬١٤٠ جنيه

    شقة 3غرف بموقع مميز فى ماونتن فيو اى سيتى اكتوبر

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٦١٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٢٧٬٢١٠ جنيه

    فرصة في زايد شقة بالتكيفات متشطبة على مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٦٠٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    100م بموقع مميز بكمبوند حدائق المهندسين سوبر لوكس

    IHouse development logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع زيد زايد بالعفش سوبر لوكس غرفتين فوري

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٧٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري للبيع في بليس جيت

    I-Move logo image

    بوابة النعيم, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 57م استلام فوري في زيد زايد بباكية الجراج

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو استلام 2027 باقل من سعر السوق للبيع في كيان

    Driven Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    لا يوجد

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م شارع احمد عرابي - المهندسين

    Property insider logo image

    شارع أحمد عرابي, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | اقل سعر شقه ارضي بجاردن بحري استلام فوري

    Gate real estate marketing logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٤٩٧٬٦٠١ جنيه

    شقه جاهزه للاستلام بمقدم و اقساط لحد 2030

    New Avenue Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٧٩٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٣٧٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع في الشيخ زايد أبراج ZED West HighRis

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٣٦٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة فى جنة أكتوبر متبقى عليها 20 قسط فقط

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٠٥٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | للبيع بأقل مقدم وافضل توتال

    Gate real estate marketing logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٣٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 57م استلام فوري في زد زايد قسط 45 ألف

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 143م بحديقة روفان الشيخ زايد عضوية النادي الاه

    روفان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٥٧٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي أكتوبر – MV Park

    متصدر

    I-Move logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٣٥٬٧٠٠ جنيه

    باقل سعر في حدايق اكتوبر شقة غرفتين اقساط علي 10س

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٣١ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٠٥٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | للبيع بأقل مقدم وافضل توتال

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٣٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع تشطيب الترا سوبر لوكس بالشيخ زايد

    متصدر

    Emaar Prime X logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 157م كاملة التشطيب بالتكيفات قسط 10 سنوات

    Inn Properties logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ١٢٧٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٩٦٣٬٥٠٠ جنيه

    ستوديو حديث للبيع ف زيد الشيخ زايد - الدور السابع

استوديو

    2

    ٦٦ متر مربع

    ٩٠٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٩٧٬٥١٦ جنيه

    شقه بجاردن 3غرف استلام فوري في كيان قسط ع 6 سنوات

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٢٬٧٨٠ جنيه/متر مربع