شقق 167 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 159

16,260 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك للاستثمار ف حياتك باقوي اوفر لشقة فقلب زايد

    NABAJ logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ١٦٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك للاستثمار ف حياتك باقوي اوفر لشقة فقلب زايد

    NABAJ logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ١٦٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك للاستثمار ف حياتك باقوي اوفر لشقة فقلب زايد

    NABAJ logo image

    سكاي رامب, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ١٦٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك للاستثمار ف حياتك باقوي اوفر لشقة فقلب زايد

    NABAJ logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ١٦٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك للاستثمار ف حياتك باقوي اوفر لشقة فقلب زايد

    NABAJ logo image

    اليزيوم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ١٦٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك للاستثمار ف حياتك باقوي اوفر لشقة فقلب زايد

    NABAJ logo image

    الندي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ١٦٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك للاستثمار ف حياتك باقوي اوفر لشقة فقلب زايد

    NABAJ logo image

    ريوايه, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ١٦٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك للاستثمار ف حياتك باقوي اوفر لشقة فقلب زايد

    NABAJ logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ١٦٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيليدج ويست - موقع مميز

    RE/MAX Everest logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٢٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٦٦٬٧٠٠ جنيه

    شقه 3غرف متشطبه بالتكيفات في زايد علي برايم لوكيشن

    Property Group logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت ريسيل متشطب أقل من سعره في الشركه في سولانا

    Property  Hills. logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٩٧٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٠٧٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف لوكيشن بحرى بسعر لقطة عرض محدود

    Property Group logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ١٣٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك للاستثمار ف حياتك باقوي اوفر لشقة فقلب زايد

    NABAJ logo image

    شارع النزهة, الحي الخامس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ١٦٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤١٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة تسليم قريب متشطبة تقسيط مع المراسم داخل مارفيل

    Property  Hills. logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٦١٬٤٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر متشطبة استلام فوري وقسط بجواربيفرلي هيلز

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٢٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك للاستثمار ف حياتك باقوي اوفر لشقة فقلب زايد

    NABAJ logo image

    روفان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ١٦٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك للاستثمار ف حياتك باقوي اوفر لشقة فقلب زايد

    NABAJ logo image

    الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ١٦٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك للاستثمار ف حياتك باقوي اوفر لشقة فقلب زايد

    NABAJ logo image

    لا كولينا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ١٦٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجنينة 110متر متشطبة بالتكيفات بالتقسيط المريح

    property hills Elite logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك للاستثمار ف حياتك باقوي اوفر لشقة فقلب زايد

    NABAJ logo image

    بيلفا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ١٦٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك للاستثمار ف حياتك باقوي اوفر لشقة فقلب زايد

    NABAJ logo image

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ١٦٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ارضي بجاردن 150متر للبيع مسلسل2 طريق الفيوم

    طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك للاستثمار ف حياتك باقوي اوفر لشقة فقلب زايد

    NABAJ logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ١٦٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل من المالك بسعر تحفه متشطبه في ابراج زيد

    Property Group logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧١٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك للاستثمار ف حياتك باقوي اوفر لشقة فقلب زايد

    NABAJ logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ١٦٬٥٤٤ جنيه/متر مربع