شقق 167 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 115

16,260 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في زيد ويست جاهزة للسكن مع اطلالة على بارك

    The Way logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٦٧٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك جاهزة ومتشطبة بأميز لوكيشن مع بالم هيلز قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٧٧٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري من المالك اصيل البيع لدواعي السفر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٠٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    130م واجهه اول شارع من البوابة وقرب جميع الخدمات.

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استلام فوري متشطبه بالمطبخ والتكيفات

    The Way logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه علي المفتاح من مالك متشطبه | بجانب نادي الصيد

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 90م استلام فوري فى كمبوند ساكن على أرض الواقع

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٢٠٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه لسكن الفوري من المالك الاصيل علي دبل فيو

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه متشطبه بالكامل للبيع في بالم باركس

    Driven Properties logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٦٦٬٧٠٠ جنيه

    شقه 3غرف متشطبه بالتكيفات في زايد علي برايم لوكيشن

    Property Group logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    125م فيو لاندسكيب بحري ب 5% وقسط 10 سنين O Views

    Promax Property Investors logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة متشطبة للبيع قسط 4 سنين بالشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٨٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم فى الماركت استوديو متشطب 88متر كمبوند زيد

    Square Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للاستلام الفوري جاهز للسكن بتشطيب كامل بسعر خاص

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 212الف واستلم شقة متشطبة قسط ع 12سنة في بادية

    Falcon for Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٩١٬٧٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    120م 3غرف تشطيب مودرن تقسيط 108 شهر في Stay In

    Promax Property Investors logo image

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٦٦٢٬٠٠٠ جنيه

    ِشقة 100 متر استلام فورى للبيع فى اشجار سيتى

    Vida Solutions logo image

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط شقه 2غرف متشطبه بالكامل للبيع بالم باركس

    Driven Properties logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل من المالك بسعر تحفه متشطبه في ابراج زيد

    Property Group logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧١٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه ف زايد كمبوند زايد ديونز سعر مميز

    Vida Solutions logo image

    زايد ديونز كومبلكس, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٤٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 65م تشطيب وخدمات فندقيه امام MSA قسط 108 شهر

    Promax Property Investors logo image

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالتقسيط جاهزه لسكن الفوري | بجانب نادي الصيد

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط 8 سنين استلم شقة 117 متر متشطبة فى جاردن ليكس

    property hills Elite logo image

    تاونى, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢١٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر 3 غرف متشطبه استلام فورى

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣١٦٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب10% وقسط 96 شهر في 137م 3 غرف فيو مميز

    Promax Property Investors logo image

    فلو, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٣١٬٥٠٣ جنيه/متر مربع