شقق 167 متر للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 67

31,480 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في اللوتس الشماليه امام احدث مشروع سيتي

    شركة البحيري جروب logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٢٦٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 145م في البوسكو العاصمة الادارية

    Remax Style logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع متشطب بالفرش و الاجهزة في البنفسج

    البنفسج 7, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٢٨٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية في تاج ستي استديو ريسيل باقساط مرنة

    Property Misr logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٧٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم استلام فورى أمام مدينتي مع تطوير مصر

    Roots Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٦٩٬٨٧٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بأقل من سعر الشركة استلام 3شهور فيو مميز

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٣٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٩٣٢٬٢٢٦ جنيه

    شقة دبل فيو ريسيل اقل من سعر الشركة بدون اوفر

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٣٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة بالكامل ,مباشرة على البحيرة

    why solutions logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٨٤١٬٧٠٠ جنيه

    بمقدم3,8مليون امتلك شقة126م+ 20م روف استلام فوري

    Property Misr logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٢٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Lake View Residence 1الترا مودرن

    Spade consultancy logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ١٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٦٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه للبيع متشطبه بالكامل موقع مميز

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري يأقل سعر في الماركت للبيع

    why solutions logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه اليوم شقه لقطه 140م b10 خطوات للخدمات

    Darak Madinaty logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٥٤٬٤٣٥ جنيه

    أرضي بجاردن ,متشطبة بالكامل , بحري بسعر وموقع مميز

    why solutions logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٩٨٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لايقارن شقة 58م بفيو مميز جداا لفترة محدوده

    Bright logo image

1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٦٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز جدًا وفرصة ممتازة للسكن في الاندلس 2

    Smart Location Group logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٣٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في فيفث سكوير _fifth square

    4C Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٧٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٤٩١٬٢٥٠ جنيه

    شقة للبيع 76 م متشطبة فيZED East

    AK Circle logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٨٥٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٣٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في فيفث سكوير _fifth square

    4C Real Estate logo image

4

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٧٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي 164م باتيو اورو ع البول دايريكت -------------

    Spade consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٤٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 59م غرفتين للبيع في مدينتي بالفرش والاجهزة

    Wall Street Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٦٥٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬١١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – Ivoire East | القاهرة الجديدة

    RE/MAX 1st Choice logo image

    إيفوار إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٨٠٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن بـ بريفادو 101م+50م استلام فورى

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٥٥٬٤٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٣٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بمدينتي B8

    Darak Madinaty logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    1

    2

    ٥١ متر مربع

    ٥٩٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بأحدث مشاريع لافيستا دقايق من هايد بارك

    Roots Real Estate logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٥٬١٢٨ جنيه/متر مربع