شقق 167 متر للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 59

31,480 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالمطبخ والتكييفات للبيع في تاج سلطان

    Treasure Real estate logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للاستلام كاملة التشطيب مع باركينج خاص

    Green Homes Real estate Agency logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٧٣٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في هايد بارك نيو كايرو

    Laucienda For Real Estate logo image

    سنترفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بجاردن 159 م + 130 م تشطيب كامل بالفرش

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٨٣٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | شقة فاخرة | سوديك إيستاون | القاهرة الجديد

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٠٧٬٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة في جولدن سكوير في الباتيو اورو

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٤٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة شقة متشطبة في سوديك

    Spade consultancy logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة فيو مفتوح استلام فوري في هايد بارك

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٤٦٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٩٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام 2027 برايم لوكيشن في ماونتن فيو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤١٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لعشاق الارضي بجاردن شقه غلي اكبر وايد جاردن مدينتي

    Darak Madinaty logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٦٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة ١٦٠م للبيع في VGK | التجمع الخامس | نيو كايرو

    Circle Realestate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه على البحيرات بأقل مقدم واقساط على ١٠ سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٤٣٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع بأفضل سعر في ماونتن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٦٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو لقطه في بريفادو 65متر فيو بحيرات

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف فيومفتوح دور مميز للبيع ف الرحاب1

    New Avenue Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه شقة بالتقسيط فى الجولدن سكوير امام ميڤيدا

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | بالم هيلز القاهرة الجديدة | جاهزة

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٣٬٧٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز للبيع - في كمبوند هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٨١٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | شقة أرضي | هايد بارك | القاهرة الجديدة

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ميفيدا البوليفارد 2 نوم علي فيو بول

    SKEEP logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٢٠٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صفقة استثمارية قوية في بريفادومدينتي 84م فيوجاردن

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 3نوم بجوار هايد بارك بالتجمع وتقسيط 12 سنة

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمطبخ وتكييفات للبيع في فيلدج جيت

    Treasure Real estate logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٤٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري أستلام فوري بأقل سعر في المستقبل-قسط8سنين

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ١٩٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع في Lake View Residence 1

    SKEEP logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع