شقق 167 متر للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 32

31,725 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع يونت 160 متر في لافينير

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور تاني 135م للبيع في كمبوند جرين سكوير 2 غرف

    Zein for real estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور تاني 135م للبيع في كمبوند جرين سكوير

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن فيو لاند سكيب باقل سعر في لافينير

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 131م للبيع في كومباوند لافينير

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٥٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • ممشى جاردنز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    City Edge
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    3 - 4 غرفة

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في كمبوند لافينير وحده 160 م- المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 131م في لافينير المستقبل سيتى بسعر لقطه

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٦٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر لقطة في كومباوند جرين سكوير

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لبيع كمبوند لافينير وحده131 متر

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٦٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في الماركت في جرين سكوير المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • مارينا هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 3
    المطور العقاري
    THARWA GROUP
    القاهرة,مدينة المستقبل,مارينا هايتس

    2 غرفة

  • 14

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة في لافينير – المستقبل سيتي 131م

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٦٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند لافينير - المسقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور ارضي بجاردن3غرف في كمبوند لافينير المستقبل

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع وحده 135 متر- جرين سكوار - المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة في لافينير – المستقبل سيتي 131م

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٦٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • سولانا ايست

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٩٥٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Ora Developers
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سولانا ايست

    1 - 4 غرفة

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه فيو لند سكيب بكمبوند لافينير الاهلي صبور

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كومباوند لافينير المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٦٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر160 م للبيع في كمبوند لافينير المستقبل

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الدور التالت للبيع بسعر لقطه في كمبوند لافينير

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٧٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لشقة أرضى بجاردن في لافينير المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • ليك فيو ريزدنس 2

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 3
    المطور العقاري
    El Hazek Construction
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ليك فيو ريزدنس 2

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لن تتكرر شقة بجاردن خاصة ريسيل استلام فوري لل

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 3 غرف نصف تشطيب للبيع في المستقبل سيتى

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري غرفتين فقط ب ٤ مليون ٢٠٠ ال

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٢٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن متشطبة بالكامل للبيع بكمبوند لافينير 120

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بحصه الجراج واشتراك النادي ووديعه الصيانه شقه ٢غرف

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٦٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • بوتيك فيليج ٢

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٢٠١٬٦٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Modon Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,قرية البوتيك

    1 - 3 غرفة