شقق 167 متر للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 141

31,480 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - تشطيب نهائي بالتكيفات والمطبخ

    Edge Real Estates logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في كمبوند لافينير - المستقبل سيتى

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٨٬٢٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬١٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة متاحه للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2- اطلاله مميزه

    Ninety Two logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٧١٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 124متر في B6 امام الساوث بارك فيو جاردن

    Choice Real Estate Madinaty - الاختيار logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استديو مساحه 60متر في B7 امام الساوث بارك

    Choice Real Estate Madinaty - الاختيار logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بأقل سعر في كمبوند لافينير -شقة دور ارضي

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر لقطه شقه تشطيب كامل بالفرش والتكيفات المطبخ

    Edge Real Estates logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٠٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 90م من النوادر في B7 بحديقه خاصه 40م

    Choice Real Estate Madinaty - الاختيار logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٥٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 124م للبيع في مدينتي b6 بسعر مميز جدا

    Modern Homes realestate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تشطيب كامل بالتكيفات و المطبخ والأجهزة

    Edge Real Estates logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر بجاردن متاحه للبيع داخل ليك فيو ريزيدنس

    Ninety Two logo image

2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ١٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في كمبوند لافينير شقه 160 متر

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بجاردن متاحه للبيع داخل كمبوند فيفث سكوير

    Ninety Two logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر في بيت وطن في الحي الخامس

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 160 متر في لافينير- المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبه بالتكيفات والمطبخ - جاهزه للسكن - موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٩٣٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في موقع متميز في هايد بارك، القاهرة الجديدة

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٧٨٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الدور الأرضي تشطيب كامل في مدينتي

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٦٧٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضي بجاردن فى الرحاب المرحلة السابعة

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٦١٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر في بيت وطن في الحي الخامس

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر غرفتين نوم استلام فوري سعر ممتاز ليك فيو

    Edge Real Estates logo image

2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٥٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات - استلام فوري - بموقع مميز

    Edge Real Estates logo image

2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فورى فى البروج متشطبة بسعر مميز

    Sonic For Real-Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٩٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - متشطبه بالكامل - فيو رائع باقل سعر

    Edge Real Estates logo image

2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٧٢٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي للبيع باقل سعر في سراي المستقبل بسعر لقطه

    متصدر

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٢٢٬٥٣٥ جنيه/متر مربع