شقق 167 متر للبيع في باديه بالم هيلز, صفحة 12

694 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط علي 12 سنة استلام 2028

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة كاملة التشطيب بأقل مقدم في باديا

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٧٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند بادية بالم هيلز 6 اكتوبر 125م

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٣٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين موقع مميز فى باديه بأقل مقدم قسط12سنه

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٥٦٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٦١٬٠٠٠ جنيه

    ب أقل سعر شقة 131م متشطبه بفيو مميز لفترة محدوده

    Bright logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٤٠٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لوكيشن مميز جدا للبيع في باديه | مقدم 95,000

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةغرفتين ف باديا اوبن فيو بأقل مقدم وقسط عل 12سنه

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بينت هاوس متشطبه ببادية برايم لوكيشن خصم30%قسط 12س

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٥٤٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم امتلك شقه متشطبه بالكامل بموقع متميز

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٦٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر - لوكيشن متميز - استلام فوري

    Citizen Home logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٣٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه روف بأقل مقدم - لوكيشن متميز

    Citizen Home logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٤٧٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل كاش في الماركت - جاهزة للسكن

    Citizen Home logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٨٥٠٬٦٤٤ جنيه

    شقة تشطيب كامل ( بمقدم 640 الف ) واقساط حتى 12 سنه

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٩٨٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٥٩٬٨٣٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب - باقساط حتى 12 سنه فى بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٠٣٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٣٢٬٩٣٨ جنيه

    شقة متشطبه - بأقساط على ١٢ سنة في باديا بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٩٤٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٢٦٦٬٦٧٠ جنيه

    بمقدم 660 الف شقة أرضي تشطيب كامل تقسيط 12 سنة

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٦٬١٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٢٦٢٬٤٣٤ جنيه

    شقة أرضي بحديقة - متشطبة اقساط حتى 12 سنه

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠١٬٦٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬١٨١٬٦٧٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل غرفتين باقساط حتى 12 سنه

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٧٬٤٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬١٨١٬٦٤٤ جنيه

    بمقدم 5% شقة بحديقة تشطيب كامل اقساط حتى 12 سنه

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ١٠٨٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٨٠٨٬٧٢١ جنيه

    بنتهاوس تشطيب كامل للبيع في باده بالم هيلز باقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ١٠١٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬١٩٩٬٥٧٩ جنيه

    شقة غرفتين تشطيب كامل دور متكرر في باديا

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٩٣٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٣٢٥٬٦٤٤ جنيه

    شقة متشطبة غرفتين دور متكرر مساحة واسعة في باديا

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٩٤٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٣٣٧٬١٢٢ جنيه

    شقة أرضي تشطيب كامل غرفتين للبيع في باديا

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ١٠٦٬٩٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٣٦٦٬٣٣٩ جنيه

    شقة أرضي تشطيب كامل ٣ غرف بحديقة خاصة في باديا

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٩٩٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٧٩٩٬٦٧٠ جنيه

    شقة بحديقة خاصة تشطيب كامل غرفتين في باديا

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٢٬٣٩٧ جنيه/متر مربع