شقق 156 متر للبيع في حدائق أكتوبر, صفحة 30

949 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165متر مسلسل 3 حدائق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق اكتوبر - فيو النهر الاخضر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن 155م + جاردن 120 مسلسل 2 حدائق اكتوبر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مساحة 155 متر مسلسل 3 حدائق اكتوبر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في المربع الذهبي بموقع مميز بجوار الخدمات

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 165 م مسلسل 3 حدائق اكتوبر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حدائق اكتوبر منطقة المسلسلات مساحات من 140م الي205

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155 متر مسلسل 3 حدائق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك ف المربع الذهبي موقع مميز بجوار شارع النوادي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ف المربع الذهبي بموقع مميز بجوار شارع النوادي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بحدائق اكتوبر - تاني نمره من شارع النوادي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 3 قطعة 839 مساحة 165م تقسيمة مربعة

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق اكتوبر مسلسل 3 - المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 3 قطعة 123 مساحة الشقة 155م استلام 6 شهور

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 3 قطعة 692 مساحة الشقة 155م

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    علي رئيسي مسلسل 3 حدائق اكتوبر شقة 155 م

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 148م فى كمبوند ليك فرونت حدائق اكتوبر فى تفاوض

    MRG Real Estate logo image

    ليك فرونت, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١٨٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حدائق اكتوبر المربع الذهبي مسلسل 3 شقه 155 متر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حدائق اكتوبر المربع الذهبي مسلسل 3 شقه 155 متر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155 متر مسلسل 3 حدايق اكتوبر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    في المربع الذهبي موقع مميز بجوار الخدمات والبوابة

    طريق الحي الايطالي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155 متر مسلسل 3 حدايق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مساحة الشقة 165 متر مسلسل 3 حدائق اكتوبر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك علي رئيسي مسلسل 3 – فيو النهر الاخضر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق في حدائق اكتوبر مساحات من 155 متر و تصل ل 205

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع