شقق 156 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 82

13,535 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في PX – بالم هيلز بموقع مميز

    RE/MAX Everest logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ١٥٨٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة104م أرضي بحديقة و بسعر مميزبإطلالة رائعة

    Aqar Misr logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٧٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل بموقع مميز بالتقسيط في كمبوند La Colina

    RE/MAX Everest logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٥٢٬٩٩١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فيو مميز علي لاند سكيب بأقل سعر

    Crown Stone Realty logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه بتكيفات ربع سنوي 445الف او كاش11مليون

    Property Hills... logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة على مفتاح بسعر لقطة امام ابراج زيد

    Property  Hills. logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٢٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة لليبع ف بادية متشطبة بالكامل

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لبيع شقة فيو مفتوح تطل علي الميدان كاملة التشطيب

    New Casa Real estate logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٧٢٬٩٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٨٣١٬٧٥٦ جنيه

    شقه 86م 1 نوم بفيو مميز عي لاندسكيب وحديقه كبيره

    متصدر

    ERE logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٩١٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للمعيشه علي وصله دهشور ففي زايد

    Falcon for Real Estate logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه بتكيفات ربع سنوي 445الف او كاش11مليون

    Property Hills... logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة خاصة بالتقسيط في ڤاي سوديك- استلام فوري

    RE/MAX Everest logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧١٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في بادية بالم هيلز

    RE/MAX Everest logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه فاخره للبيع بأقل سعر و بقسط يصل 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة خاصة بالتقسيط في ڤاي سوديك- استلام فوري

    RE/MAX Everest logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧١٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٧٢٢٬٦٥٠ جنيه

    شقة متشطبه ف بادية برايم لوكيشن بخصم 30% قسط ل12س

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٠٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 155م 3 نوم بفيو مميز عي لاندسكيب وحديقه كبيره

    ERE logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بنتهاوس بتشطيب كامل وإطلالة رائعة

    RE/MAX Everest logo image

    بوابة النعيم, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه بتكيفات ربع سنوي 445الف او كاش11مليون

    Property Hills... logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬١٨٠٬٣٠٠ جنيه

    شقة للبيع في لوغار نيو زايد - ٣ غرف نوم

    RE/MAX Everest logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٠٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة خاصة بالتقسيط في ڤاي سوديك- استلام فوري

    RE/MAX Everest logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧١٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر مميز شقة كمبوند ذا أدرس درة الشيخ زايد

    متصدر

    Best Deal For Real Estate logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٦١٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٤١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالكامل بأميز لوكيشن

    Crown Stone Realty logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٧٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل بموقع مميز بالتقسيط في كمبوند La Colina

    RE/MAX Everest logo image

    لا كولينا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٥٢٬٩٩١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 115م استلام فورى فى او ويست

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع