شقق 156 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 495

13,523 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٣٬٩٩٦٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك شقتك 148م بــ27 ألف للمتر في زايد بفيو لاجون

    New Home for Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٧٨٬٨٨٨ جنيه

    استلم فورا 150م 3 غرف لقطة سوبر لوكس قسط ع 10سنين

    Property Hills... logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه ١٥٠ متر دور تالت على شارع الهرم بسعر زمان

    ابراج العقارية logo image

    محور المريوطيه, الهرم, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% امتلك وحدة في نايا ويسيت زايد الجديدة

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٤٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بكمبوند جنة 2 | على بُعد 3د من هايبر وان

    Zayed Gate logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بدون مقدم و10س تقسيط امام نادي الصيد

    Property Hills... logo image

    أو ناين من ميقات للتطوير العقاري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٣٧٬٨١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةللبيع 100م بالتقسيط اللي يناسبك وخصم كاش مفاجاة

    New Home for Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 152م 3 غرف+جاردن متشطبه من بالم هيلز قسط 8سنين

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه132م+جارن متشطبه من بالم هيلز فيو حمام سباحه 8س

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مغري امتلك شقتك في قلب الشيخ زايد بفيو لاجونز

    New Home for Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اويست شقة 3 غرف للبيع استلام فورى

    Home Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٥٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض استثنائي لسعر المتر 27 الف في زايد بفيو لاجون

    New Home for Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر مميز ف الشيخ زايد بجوار بالم هيلز

    Property Hills Star logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    133م تشطيب بحري صريح تشطيب فندقي في تالة

    تالة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٣٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بدون مقدم و10س تقسيط امام نادي الصيد

    Property Hills... logo image

    أو ناين من ميقات للتطوير العقاري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٣٧٬٨١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي148م +جاردن 110م في كمباوند اشراقه

    اشراقة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٣٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة 148م 3 غرف+ جاردن فيو مفتوح قسط ع 10سنه

    متصدر

    Property Hills... logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م متشطبة بالكامل للبيع في قلب زايد بقسط10س

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدة 155م متشطبة في نايا ويست بدون مقدم

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع في ڤاي سوديك, استلام فوري.

    Real Vision logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بسعر مميز من هايد بارك بالتوسعات الشرق

    Property Hills Star logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه150م استلام فوري بدون دفعات صيانه في سوديك زايد

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في حي البشاير 6 اكتوبر

    Mkank Estate | مكانك العقارية logo image

    حي البشاير, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٢٠٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى موقع لقطة للبيع بالحى الثامن ب 6 أكتوبر

    Housing Realestate logo image

    الحي الثامن, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ١٩٬٨٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155م للبيع في NAIA WEST زايد الجديدة

    Horizen For Real Estate logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع