شقق 156 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 416

13,573 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة بالتكيفات بأميز كمبوند بقلب زايد

    Property Hills Star logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٦٣٬٠٠٠ جنيه

    مقدم هو خصمك امتلك شقة129م متشطبة بالثورة الخضراء

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٦٬٠٠٠ جنيه

    مقدم هو خصمك امتلك شقة132م متشطبة بالثورة الخضراء

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل غرفتين نوم | فيو على سنترال بارك

    The Choice For Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٠٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بكمبوند جاردن ليكس هايد بارك 6 اكتوبر

    Abrag Real Estate logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٣ متر مربع

    ٦٦٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام لوكيشن مميز بأقل سعر ريسيل

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٨٨٬٠٠٠ جنيه

    مقدم هو خصمك امتلك ستديو69م متشطب بالثورة الخضراء

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف متشطبة بالتكيفات في الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٧٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام قريب لشقة متشطبةبكامل بتكييفات في شيخ زايد

    Apart Real estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٧٣٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة متشطبة للبيع من سوديك الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع اطلاله بانوراما بجوار نادي الصيد!

    Vida Solutions logo image

    أو ناين من ميقات للتطوير العقاري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقـة استـلام فــوري | أقساط حتى 2029 | موقع مميـز

    Najd Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٢٨٦٬٠٢٧ جنيه

    شقه بجاردن للبيع اطلاله بانوراما بجوار نادي الصيد!

    Vida Solutions logo image

    أو ناين من ميقات للتطوير العقاري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٦٠٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة متشطبة بجاردن بالتقسيط علي 8 سنين

    Property Hills Star logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٥١٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٦٬٠٠٠ جنيه

    مقدم هو خصمك امتلك شقة132م متشطبة بالثورة الخضراء

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 60 متر للبيع فى جريان نيو زايد بمقدم 400 الف

    Vida Solutions logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بحدائق الاهرام شقه للبيع 105م 3غرف بها تشطيبات

    تنمية لإدارة المشروعات العقارية logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي بجاردن كمبوند الخمايل تشطيب كامل

    Guides Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر خاص لكاش لغرفتين لاندسكيب فيو في دور 8

    Apart Real estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة | للبيع | الدقي

    ERA Real Estate Egypt logo image

    شارع نادي الصيد, الدقي, الجيزة

    1

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٥٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة 123م للبيع متشطبة قرب مطار سفنكس الدولي

    Property Hills Star logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٩٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155 متر مسلسل 3 حدائق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع علي محور جمال عبد الناصر-مول العرب خصم5%

    Vida Solutions logo image

    أو ناين من ميقات للتطوير العقاري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٩٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق الاهرام منطقه ن شقه110م كامله العدادت

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٥٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقـة غرفتين بجـاردن | موقع مميز | أقل من سعر السوق

    Najd Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع