شقق 156 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 305

13,667 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو مفروش للبيع في بالم باركس

    Guides Real Estate logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بادية بالم هيلز

    Remax Westway logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٦٠٣٬٧٨٤ جنيه

    فيو مفتوح على فيلات من الجهتين واتجاه بحري

    The Polygon logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٨٤٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 850 ألف امتلك شقة بحديقة في سولانا ويست أورا

    Egypt Best Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٣١ متر مربع

    ١٢٩٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فى ذا هيلدج The Hillage بجورا اليجريا

    Property  Hills. logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٩٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% امتلك شقة تشطيب كامل في سولانا ويست زايد

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ١٣٠٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150متر في قلب الشيخ زايد بالتقسيط باقل مقدم

    Property  Hills. logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% امتلك شقة تشطيب كامل في سولانا ويست زايد

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ١٣٠٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 3 مساحات من 140 متر إلي 205 متر بموقع مميز

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق اكتوبر- المربع الذهبي منطقة المسلسلات

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٤٩٬٤٢٥ جنيه

    شقة تجهزها على ذوقك وبالتقسيط على 6 سنين

    The Polygon logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ب حديقة في كلوب بارك إكستنشن

    The Choice For Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% امتلك شقة تشطيب كامل في سولانا ويست زايد

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ١٣٠٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 850 ألف امتلك شقة بحديقة في سولانا ويست أورا

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٣١ متر مربع

    ١٢٩٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% امتلك شقة تشطيب كامل في سولانا ويست زايد

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ١٣٠٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | زايد ديونز موقع مميز

    Flag square Real Estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٢٬٦٧١ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 850 ألف امتلك شقة بحديقة في سولانا ويست أورا

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٣١ متر مربع

    ١٢٩٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق الأهرام 90 متر – تحميل قديم منطقه ص

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة القديمة - حورس, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 850 ألف امتلك شقة بحديقة في سولانا ويست أورا

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٣١ متر مربع

    ١٢٩٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 850 ألف امتلك شقة بحديقة في سولانا ويست أورا

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٣١ متر مربع

    ١٢٩٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٣٩٩٬٢٠٠ جنيه

    شقة ١٤٩ متر ببيتا ريسيدنس حدائق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٢٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% امتلك شقة تشطيب كامل في سولانا ويست زايد

    Egypt Best Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ١٣٠٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 140م في الشيخ زايد بمقدم 2 مليون وتقسيط

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٨٣٧٬٥٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة بفيو لاندسكيب متشطبة خلف مول العرب

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة فى احدث طرح لشركة مدار ازها زايد

    شارع النزهة, الحي الخامس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع