شقق 156 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 294

13,667 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه بيع الحى الثالث اهالى الشيخ زايد مساحه مناسبه

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي الثالث, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بسعر مميز داخل جنة اكتوبر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬١٢٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضي ب جاردن متشطبة جاهزة للاستلام Badya

    Property Group logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٧٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة بسعر السوق - بالتقسيط

    RE/MAX Al Mohager logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٤٣٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 113م + بجاردن خاص مباشراة علي الاهرامات

    Falcon for Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٧٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بأقل من سعر الماركت - بأقساط متبقيه

    RE/MAX Al Mohager logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية: شقة 3 غرف مميزة بأقل سعر

    Apart Real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة دور ارضي متشطبة بالكامل بسعر مميز اكتوبر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    يونت عالنيل بخصم نص سعرها استلام سنه متشطبه بالفرش

    العجوزة, الجيزة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ١٥٣٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحده ماستر للبيع في جولز - فيو مفتوح

    RE/MAX Al Mohager logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٥٠٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - فيو داخل الكمبوند - جاهزة للسكن

    RE/MAX Al Mohager logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٥٥٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات فيو مميز لاندسكيب - ابراج زيد

    Property Group logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بسعر لقطة جاهزة للسكن متشطبة بجنة زايد 2

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتصميم مميز للبيع | كمبوند جولز - سعر السوق

    RE/MAX Al Mohager logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٤٨٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند The Hillage madar بجانب الجريا

    Vida Solutions logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٤٨٨٬٤٨٥ جنيه

    شقة تشطيب كامل ٣ غرف للبيع في باديا بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٩٥٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جنة زايد4 شقة بسعر لقطة جاهزة على المفتاح

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بغرفة واحده بإطلالة مفتوحة، بسعر معقول

    RE/MAX Al Mohager logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٤٤٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك متشطبة و قسط على 10سنوات من سوديك لفترة

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن في كمبوند جولز- بالتقسيط

    RE/MAX Al Mohager logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤١٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو لاند سكيب فى كمبوند فاى بجانب اعمار

    Property Hills VIP logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٢٥ م | إطلالة رائعة على كمبوند | ٥٠٪ تشطيب

    RE/MAX Al Mohager logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة في قلب جنة زايد 4 بموقع مميز داخل المشروع

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | ون 16 سوديك | إطلالة على نافورة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    16 وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة غرفتين وصالة بموقع مميز بأقل سعر للبيع

    Apart Real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع