شقق 156 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 227

13,667 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٤٬٣٣٤٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع في فيلدج ويست دره مرحله ثانيه

    Genova Investment logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٥٧٬٧٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة للبيع في زد وست

    I-Move logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٨١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جنب مول العرب قسط على 10 سنين بدون فوائد

    property hills Elite logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٧٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه بالكامل في بالم باركس

    The Way logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب الترا سوبر لوكس بالتكيفات

    Guides Real Estate logo image

    شارع سوريا, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل بالتكييفات زايد القديمه برايم

    Rokn Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٢٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في حدائق المهندسين – قلب الشيخ زايد

    RE/MAX Everest logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٤٢٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب800 الف تقدر تستلم شقة بالقسط على 10 سنين فى زايد

    property hills Elite logo image

2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٧٥٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130 متر في جنة زايد 2 متشطبة متبقي اقساط بسيطة

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٨٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 119م للبيع في px لوكشن مميز داخل المشروع

    Property Hills Star logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٩ متر مربع

    ٤٢٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130متر بفيو مفتوح متشطبة بالكامل ف جنة اكتوبر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل في قلب الشيخ زايد 3 دقايق

    The Way logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٨٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالقرب من المطار الجديد ب قسط يصل ل 8 سنوات

    مونتانيا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٣٩٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الخمايل ارضي بجاردن فيو لاند سكيب

    Genova Investment logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٠٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٦١٬٠٧٠ جنيه

    شقة غرفتين 117 متر بـ O-West بموقع مميز وأقل مقدم

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٣٨٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م استلام فورى متشطبة بجنينة فى كيان اكتوبر

    property hills Elite logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٠١٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع كمبوند فيلدج ويست فيو لاند سكيب

    Genova Investment logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٥٧٬٣٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Zed Towers

    Niche Investments logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٨٥٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالقرب من المطار الجديد ب قسط يصل ل 8 سنوات

    VAHA من شركة الكرمة للتطوير العقاري, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٣٩٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135م² للبيع-زد تاورز الشيخ زايد غرفتين + مربيه

    Properties-Today.com logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه3 غرف متشطبه للبيع استلام فوري داخل بيفرلي هيلز

    Property Hills VIP logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجنينة أقل سعر فى زايد جنب ايتابا متاح قسط 10س

    property hills Elite logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في حدائق المهندسين – قلب الشيخ زايد

    RE/MAX Everest logo image

    اوبرا سيتي, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٤٢٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في التوسعات الشرقيه في سوان ليك ويست

    متصدر

    Crown Stone Realty logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة130 متر متشطبة جاهزة للسكن فورا في جنة زايد2

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع