شقق 156 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 119

13,535 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٧٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبه بالتكيفات ف ZED برايم لوكيشن

    Evergreen Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في بادية بمقدم 1.5% فقط قسط علي 12 سنة

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى فاى سوديك ويست

    Vira Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٣٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة استلام فوري متشطبة للبيع في كارميل

    I-Move logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٦٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بغرفة ماستر ودريسنج + فيو مفتوح

    Inspire Homes logo image

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٤٨٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة One33 مقدم 5% تقسيط 9 سنين موقع مميز

    Evergreen Properties logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة فى الشيخ زايد مقدم 10% قسط حتى 10 سنين

    Evergreen Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٬٧١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه برايم لوكيشن استلام فوري بمقدم 10% تقسيط ل8س

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٤١٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقه باطلاله على زد بارك تشطيب كامل

    Evergreen Properties logo image

2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٣٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى فاى سوديك

    Vira Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٣٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة روف للبيع في O’West Qemet استلام فوري

    I-Move logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٧٢٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع مميز نصف تشطيب كمبوند جولز 6 اكتوبر

    I-Move logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٣٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في O West – Club Residence

    I-Move logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٦٥٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مفروش مودرن للبيع في بالم باركس-بالم هيلز

    RE/MAX Everest logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٩٧٨٬٨٠٠ جنيه

    شقه موقع مميز نصف تشطيب ماونتن فيو اى سيتى اكتوبر

    I-Move logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٩٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة ارضي بجاردن استلام فوري في فاي سوديك

    I-Move logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة متشطبة استلام فوري في زد وست

    I-Move logo image

2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٧٢٬٨١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة غرفتين في owest club residence

    I-Move logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٤٦٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع في O’West Club Residence

    I-Move logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٥٢٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 114 متر ف ZED دايركت على البارك اقساط

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٤١٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقتك متشطبة باقل مقدم علي 10 سنين زايد

    Evergreen Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٥٥٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة روف متشطبة استلام فوري للبيع في O’West

    I-Move logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٥٥٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في O’West – المرحلة: Club Residence

    I-Move logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١١٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو أرضي للبيع في مرحلة Club Residence

    متصدر

    I-Move logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦٥٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة بإطلالة وموقع متميز في نيو جيزة

    The Way logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٩٩٬٥٦٨ جنيه/متر مربع