شقق 145 متر للبيع في مدينة نصر, صفحة 26

2,020 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل واحسن مكان في الزهراء

    التوحيد للاستثمار العقاري logo image

    زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ١٩٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احسن مكان في الزهراء مكان هادي

    التوحيد للاستثمار العقاري logo image

    زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٢٣٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115م Double View امام فندق JW ماريوت بـ التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند جاردينيا سيتي مدينة نص, زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه140م استلام فوري فيو حمام السباحه

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ١٨٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٧٢٬٥٠٠ جنيه

    خصم قوي استديو متشطب بالفرش تقسيط سنة بدون فوائد

    Aqar Misr logo image

    شارع حافظ رمضان, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٥٧٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو65م غرفه حمام ريسيبشن استلام فوري م.نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه3غرف واجهه خارجيه استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ششقه96م غرفتين استلام فوري في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه90م غرفتين فيو جانبي استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تملك الان شقة 3 غرف في لاندمارك بمقدم 330 ألف جنيه

    Morshedy Group - Land Mark logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ١٣٠ متر المنطفة التامنة مدينه نصر

    شارع عبد الستار دياب, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4 غرف مسجله للبيع فى المنطقه السادسه مدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عبد الله ابن الطاهر, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو تقسيط فيو واسع بكومباوند دجلة لاند مارك

    A.M CONSULTANT logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ريسيل في لاند مارك تشطيب الترا سوبر لوكس

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م للبيع في جاردينيا سيتي مدينة نصر اقل سعر

    Elshams Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيةو رائع على استاد القاهرة يوسف عباس الرئيسي 120م

    شارع يوسف عباس, جامعة اللأزهر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    يوسف عباس الرئيسي 120 متر فيو رائع على الاستاد

    شارع يوسف عباس, جامعة اللأزهر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه أول بلكونه بالمنطقة السادسه

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع معز الدوله, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه3غرف تشطيب خاص بالمطبخ في جاردينيا سيتي م.نصر

    MRG Real Estate logo image

3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه للبيع بكمبوند جاردينيا سيتي بمدينه نصر

    Al Maz Real Estate logo image

3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه96م غرفتين استلام فوري في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ١٩٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٢٩٬٠٠٠ جنيه

    استلم الآن 93م غرفتين في لاندمارك بقسط 18,600شهريا

    Morshedy Group - Land Mark logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٤٠٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٥١٬١٠٠ جنيه

    استلم الان فى لاندمارك فقط بمقدم 385,110 جنية مصرى

    Morshedy Group - Land Mark logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٣٨٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم الآن 93م غرفتين في لاندمارك بقسط 18,500شهريا

    Morshedy Group - Land Mark logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٤٠٬٠٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٢٩٬٠٠٠ جنيه

    استلم الآن 93م غرفتين في لاندمارك بقسط 18,600شهريا

    متصدر

    Morshedy Group - Land Mark logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ٩٣ متر مربع

    ٤٠٬٠٩٦ جنيه/متر مربع