شقق 145 متر للبيع في مدينة نصر, صفحة 2

2,020 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٣٬٧٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين في لاندمارك | 18,600شهري | استلام فورى

    Morshedy Group - Land Mark logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٤٠٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة حلوة بسعر هايل فى مشروع عمارات المثلث

    Remax 360 logo image

    المنطقة التاسعة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى غرفتين للبيع في لاندمارك مدينة نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135م هاى سوبر لوكس يوسف عباس مدينة نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع ابن فضلان, مدينة التوفيق, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 97م سوبر لوكس كابيتال ايست حى الواحه

    Envigo Real Estate logo image

    كابيتال ايست, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٢٢٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • ترو كمبوند

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٤٧٩٬١٦١ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    El Mansour Developments
    القاهرة,مدينة نصر,كمبوندات مدينة نصر,ترو

    2 - 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 94م كابيتال ايست حى الواحه مدينه نصر

    Envigo Real Estate logo image

    كابيتال ايست, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ٩٤ متر مربع

    ٢١٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 108 م بكمبوند بمدينة نصر

    sherwoods property logo image

    ترو, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٢٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٩٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف فاخرة تشطيب كامل استلام فوري اقل سعر

    كمبوند جاردينيا سيتي مدينة نص, زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٢٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احمد الصاوي شقه سوبر لوكس للبيع \\\\\\\\\\\\\\\\\\

    Art colorr logo image

    شارع الشيخ احمد الصاوي, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه شقه للبيع بمدينه نصر الحي التامن بين حسن مامو

    Ebied Home logo image

    شارع مساكن المبعوثين, النادي الأهلي, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • ترو جيت

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    El Mansour Developments
    القاهرة,مدينة نصر,كمبوندات مدينة نصر,ترو

    3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٤٬١٧٤٬٥٠٠ جنيه

    دور متكرر - تشطيب كامل - فيو مفتوح موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل107م تقسيمه مربعه استلام فوري بالجراح

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٢٠٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100م سوبر لوكس عمارات شباب المهندسين

    Envigo Real Estate logo image

    شارع البنك, مساكن المهندسين, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينة نصر موقع مميز استلام فوري

    KAMF logo image

    مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لبيع 130م هاى سوبر لوكس شارع الخمسين حى الواحه

    Envigo Real Estate logo image

    شارع رقم 5 - مدينة الواحة, مدينة الواحة, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • كابيتال إيست

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    TBK Developments
    القاهرة,مدينة نصر,كمبوندات مدينة نصر,كابيتال ايست

    2 - 3 غرفة

  • 13

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 135م 3غرف في دجله لاند مارك بسعر مميز

    INVEST PRO logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل بالجراج 110م واجهه بالكامل استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه 133م فى دجله لاندمارك فيو الجامعه الصينيه

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 122م بالجراج على حمام السباحه استلام فورى

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ١٩٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 133م فيو جامعه الصينيه في دجلة لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • أرينا سيتي تاورز

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 35
    المطور العقاري
    Structure Line For Development
    القاهرة,مدينة نصر,كمبوندات مدينة نصر,أرينا سيتي تاورز

    2 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120 متشطبة 3 غرف دور ثانى استلام فورى للبيع

    Scout Real Estate logo image

3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م سوبر لوكس فى حى الواحه مدينة نصر

    Envigo Real Estate logo image

    مدينة الواحة, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بكومباوند دجلة لاند مارك

    A.M CONSULTANT logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في موقع راقي حصه في الارض+جراش مسجله شهر عقا

    البيت الابيض للاستثمار العقاري logo image

    شارع الدكتور ابراهيم ناجي, المنطقة التاسعة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لها حصه في الارض عمارات الفتح التابعة للشرطة 126م

    شارع عمارات مدينه الفتح, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٥٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • تراس مدينة نصر

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٣١٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة نصر,الاستاد,شارع يوسف عباس,تراس مدينة نصر

    2 - 3 غرفة