شقق 145 متر للبيع في مدينة بدر, صفحة 4

129 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند اليكو ستي نص تشطيب

    مدينة بدر, القاهرة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع.. تشطيب سوبر لوكس.. بكمبوند حدائق بدر ..

    مدينة بدر, القاهرة

    2

    1

    ٦٣ متر مربع

    ١١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في الحي المتميز

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع اسكان اجتماعي تمويل عقاري

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع سوبر لوكس حي ثالث بجوار جميع الخدمات

    مدينة بدر, القاهرة

    2

    1

    ٦٣ متر مربع

    ١٤٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي الاول بالفرش

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع اسكان اجتماعي تمويل عقاري

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع دور ارضي 140م وحديقه خاصه مساحتها 100م

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي الاول مفروشه و متاجره

    مدينة بدر, القاهرة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند حدائق بدر خالصه اقساط

    مدينة بدر, القاهرة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي الاول مفروشه و متاجره

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مساكن في الحي الاول

    مدينة بدر, القاهرة

    2

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٧٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي الاول مفروشه

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند حدائق بدر خالصه اقساط

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في النرجس خالصه اقساط دور أرضي

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند حدائق بدر تشطيب سوبر لوكس

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي المتميز منطقة 4 بسعر لقطه

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه في المتميز بدر

    القرش جروب - Elkersh Group logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه في المتميز بدر

    القرش جروب - Elkersh Group logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه علي الحزام بالحي المتميز نص تشطيب

    القرش جروب - Elkersh Group logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقق للبيع في كمبوند جرين لايف

    مدينة بدر, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي الاول مفروشه و متاجره

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في القرنفل خالصه اقساط

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في النرجس خالصه اقساط دور أرضي

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع اسكان اجتماعي الياسمين دور اخير خالصه

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٬٥٥٥ جنيه/متر مربع