شقق 135 متر للبيع في كيان, صفحة 13

341 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 130م+حديقة 50م سوبرلوكس فالشيخ زايد قسط

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لا تعوض شقة130م استلام فوري في كيان باقل سعر

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة بجنينة 130م لقطه في موقع مميز خلف مول العرب

    متصدر

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 130م+حديقة 50م سوبرلوكس فالشيخ زايد قسط

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري ف الشيخ زايد موقع مميز

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٠١٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة تكملة اقساط كمبوند كيان وصلة دهشور

    Abrag 2 logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٤٥٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة متشطبة بجاردن باقل سعر استلام فوري، تقسيط

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري 130م+حديقة 50م-تقسيط -زايد

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 120م+حديقة100م سوبرلوكس فالشيخ زايد قسط

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة متشطبة في الشيخ زايد بجوار هايبر

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٥١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةمتشطبه130م+حديقة في كيان الشيخ زايد استلام فوري

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةمتشطبه 130 م+حديقة في كيان زايد استلام فوري

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م بجاردن متشطبة-استلام فوري-قسط بدون فوائد

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جنب مول العرب بمقدم 400,000 وقسط شهري 6,000

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في كيان شقة متشطبة استلام قريب جدا

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كيان \ شقة 130 م ريسيل \نموذج C \مقدم 3 مليون

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كيان \ شقة 125 م ريسيل \ نموذج A \ نصف تشطيب

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك علي المفتاح في الشيخ زايد بأقل سعر

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة علي المفتاح في الشيخ زايد بكمبوند امام اركان

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 130م+حديقة 65م سوبرلوكس فالشيخ زايد قسط

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نص تشطيب بسعر مميز جدا داخل كمبوند كيان

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بجاردن بكيان 130م 3 غرف اقل سعر

    متصدر

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 130م بجاردن متشطبه بالشيخ زايد استلام فورى قسط

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    90 متر كاملة التشطيب استلام فوري بكمبوند كيان

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 100م للبيع ف الشيخ زايد بجوار مول العرب

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع