شاليهات 3 غرفة نوم للبيع في راس مطارمة

8 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل بحديقه 300متر للبيع

    Global Hills logo image

    باراديس راس سدر, راس مطارمة, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه يري البحر ارضي بحديقه للبيع

    Global Hills logo image

    باراديس راس سدر, راس مطارمة, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في راس سدر برايم لوكيشن يرى البحر

    Strive Reality logo image

    باراديس راس سدر, راس مطارمة, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٦٤٥٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم15% وروف 120 متر وفيو رهيييبب استلام فووووورى

    متصدر

    Corporate Deals logo image

    مطارمة بيتش ريزيدانس, راس مطارمة, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٣٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٧٠٧٬٠٠٠ جنيه

    15% تعاقد واستلم بنفس اليوم بجاردن قعدته ترد الروح

    متصدر

    Corporate Deals logo image

3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٢٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٦٬٩٠٢٬٠٠٠ جنيه

    مساحة مهولة وفيو مفتوح عالبحر استلام فورى بتسهيلات

    متصدر

    Corporate Deals logo image

3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٧٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مساحة تصلح للعائلاتSea viewاستلام 2026بحرى بالكامل

    متصدر

    Corporate Deals logo image

3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع باراديس - رأس سدر - جنوب سيناء

    Remax Station logo image

    باراديس راس سدر, راس مطارمة, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع