شاليهات 2 غرفة نوم للبيع في شرم الشيخ

2 عقارات أخرى
  • 13

    شاليه

    ٩٬٩٥٠٬٢٧٩ جنيه

    شالية صف اول علي البحر بفيو خرافي ومتشطب high end

    Falcon for Real Estate logo image

    شرم الشيخ, محافظة جنوب سيناء

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٨١٬٥٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شاليه 2نوم مفروش ديار الربوه شرم الشيخ

    Abrag 2 logo image

    شرم الشيخ, محافظة جنوب سيناء

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع