بيوت و فلل 5 غرفة نوم للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 6

136 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده امتلك فيلا فيو بحر بتقسيط على 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٣١٣ متر مربع

    ٤١٥٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في مبارك 7 بالغردقة بتشطيب راق

    Home In Realestate logo image

    مبارك 7, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٧٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سوبر لوكس للبيع في مجاويش 200 متر

    Home In Realestate logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة + حمام سباحة للبيع في مكادي علي 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٠٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون فاخرة في إنشان ساند الجونة – 4 غرف

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٣٧٣٬٥٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحمام سباحة خاص في فيراندا | سهل حشيش

    ROI For Real Estate logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٢٨٤ متر مربع

    ٩٦٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٧٬٣٧٣٬٥٠٠ جنيه

    Elegant 5 BR villa with sea view and garden

    Beyoot logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٢٨٤ متر مربع

    ٩٦٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع على البحر مباشرة – فيو بحر – الأحياء

    Home In Realestate logo image

    بالما ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٧٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كامله التشطيب ومفروش جاهزه للسكن فورا الممشي

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    3

    ٧٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٥٩٬٧٤٩٬٩٢٥ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في جميران، سهل حشيش.

    ROI For Real Estate logo image

    جماران, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ١١٩٬٤٩٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٢٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا واسعة مع مسبح خاص للبيع بخيارات تشطيب ودفع

    Home Vacation logo image

    جماران, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    6

    ٩٩٣ متر مربع

    ٣٢٬٢٧٠ جنيه/متر مربع