عقارات 5 غرفة نوم للبيع في الغردقة

150 عقارات أخرى
  • 22

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله مفروشه بالكامل استلام فوري على لاجون

    Egypt Best Properties logo image

    نورث باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله مفروشه بالكامل استلام فوري على لاجون

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    دوبلكس

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس مفروش بالكامل استلام فوري اطلاله على البحر

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول فى قلب الجونة متشطبة بالكامل على البحر

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٩٩٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٣١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5 غرفه اطلاله علي البحر متشطب بلكامل طرح جديد

    Apart Real estate logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    6

    ٣٩٠ متر مربع

    ٨٠٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • مكادي هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي,مكادي اوراسكوم,مكادي هايتس

    1 - 5 غرفة

  • 15

    دوبلكس

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مميز يجمع بين الفخامة والراحة ف لاكوينتا

    La Quinta logo image

    لا كوينتا سويت فرونت, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالجونه بافضل موقع على الاجون بافضل سعر الان!

    Egypt Best Properties logo image

    سيان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالجونه بافضل موقع على الاجون بافضل سعر الان!

    Egypt Best Properties logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالجونه بافضل موقع على الاجون بافضل سعر الان!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالجونه بافضل موقع على الاجون بافضل سعر الان!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • سوماباي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى

    2 - 5 غرفة

  • 15

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالجونه بافضل موقع على الاجون بافضل سعر الان!

    Egypt Best Properties logo image

    نورث باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالجونه بافضل موقع على الاجون بافضل سعر الان!

    Egypt Best Properties logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالجونه بافضل موقع على الاجون بافضل سعر الان!

    Egypt Best Properties logo image

    فنادير باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالجونه بافضل موقع على الاجون بافضل سعر الان!

    Egypt Best Properties logo image

    سيان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا متشطبه استلام فوري بمكادي هايتس باقساط.

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٣٧٣ متر مربع

    ٥٦٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • سيال مكادي هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٢٬٦٩٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Orascom Development

    3 - 5 غرفة

  • 15

    منزل مزدوج

    ٢١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين بالفرش مع فيو بول في سهل حشيش

    HPK logo image

    جماران, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة متشطبة استلام فوري بالجونة في فنادير

    El Hefny Group logo image

    فنادير سي فرونت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    7

    ٢٬٠٠٠ متر مربع

    ٢٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع صف اول على اللاجون + مسبح خاص

    Egypt Best Properties logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٢٧٥ متر مربع

    ٧٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالكامل مطله على اللاجون و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٢٧٥ متر مربع

    ٨٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٧٬٣٧٣٬٠٠٠ جنيه

    فيراندا - فيلا 5 نوم متشطبة بالتكييفات قسط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٢٨٤ متر مربع

    ٩٦٬٣٨٣ جنيه/متر مربع

  • آيلاند فيلاز في مراسي ريد سي من إعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,مراسي البحر الاحمر

    5 - 7 غرفة

  • 15

    فيلا

    ٢٧٬٣٧٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5 نوم متشطبه بجاردن خاص تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٢٨٤ متر مربع

    ٩٦٬٣٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٧٬٣٧٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5 نوم بPool خاص متشطب تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٢٨٤ متر مربع

    ٩٦٬٣٨٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٤٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب كامل بجاردن و Pool خاصه - اقساط 6 سنين

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٢٨٤ متر مربع

    ٨٧٬٦٢٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٥٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بالجونة سيان - 6 غرف - بول -موقع متميز

    متصدر

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١١٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيتك علي البحر في الغردقه ( 250م - 5 غرف - متشطب )

    Falcon for Real Estate logo image

    ابو تيج مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • هورايزون فيلاز في مراسي ريد سي من إعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr

    3 - 5 غرفة

صورة لـ Community Overview في الغردقة
مؤشرات حول أداء المجتمع
الغردقة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…