عقارات 5 غرفة نوم للبيع في الجونة

59 عقارات أخرى
  • 15

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالجونه بافضل موقع على الاجون بافضل سعر الان!

    Egypt Best Properties logo image

    سيان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالجونه بافضل موقع على الاجون بافضل سعر الان!

    Egypt Best Properties logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالجونه بافضل موقع على الاجون بافضل سعر الان!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالجونه بافضل موقع على الاجون بافضل سعر الان!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالجونه بافضل موقع على الاجون بافضل سعر الان!

    Egypt Best Properties logo image

    نورث باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • أنشنت هيل

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,التل القديم

    3 - 5 غرفة

  • 15

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالجونه بافضل موقع على الاجون بافضل سعر الان!

    Egypt Best Properties logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالجونه بافضل موقع على الاجون بافضل سعر الان!

    Egypt Best Properties logo image

    فنادير باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالجونه بافضل موقع على الاجون بافضل سعر الان!

    Egypt Best Properties logo image

    سيان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة متشطبة استلام فوري بالجونة في فنادير

    El Hefny Group logo image

    فنادير سي فرونت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    7

    ٢٬٠٠٠ متر مربع

    ٢٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٥٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بالجونة سيان - 6 غرف - بول -موقع متميز

    متصدر

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١١٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • شدوان

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٤٬٨٧٤٬١١٨ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,منتجع شدوان

    2 - 5 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيتك علي البحر في الغردقه ( 250م - 5 غرف - متشطب )

    Falcon for Real Estate logo image

    ابو تيج مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا علي البحر في الغردقه - صف اول - تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    ابو تيج مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا للبيع في الجونه متشطبه بالكامل بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٧٬٧٩٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على البحر صف أول بحمام سباحة خاص في فنادير

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    فنادير سي فرونت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    7

    ٤٥٠ متر مربع

    ٢٣٩٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا على البحر الاحمر بدون مقدم فى نيو جونة

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    6

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٥٬٦١٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في صف ثاني على البحر 5 غرف في فانادير سيفرونت

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    فنادير سي فرونت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    7

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢١٤٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٤٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 5 غرف وإطلالة كامله للبحر بتقسيط حتى 8س

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    6

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٧٩٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٤٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 5 غرف وإطلالة كامله للبحر بتقسيط حتى 8س

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    6

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٧٩٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فيلا على البحر من طابق واحد 0%مقدم على 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    6

    ٢٥٠ متر مربع

    ٩٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فيلا على البحر من طابق واحد 0%مقدم على 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    6

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فيلا على البحر من طابق واحد 0%مقدم على 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    6

    ٢٥٠ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فيلا على البحر من طابق واحد 0%مقدم على 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    6

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فيلا على البحر من طابق واحد 0%مقدم على 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سابينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    6

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    قصر

    ٢٠٥٬٧٩٢٬٥١٦ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة جدًا في الجونة فنادير سي فرونت

    Homy Real Estate logo image

    فنادير سي فرونت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    7

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥١٤٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    قصر

    ٢٠٥٬٧٩٢٬٥١٦ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة جدًا في الجونة فنادير سي فرونت

    Homy Real Estate logo image

    فنادير سي فرونت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    7

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥١٤٬٤٨١ جنيه/متر مربع