عقارات 5 غرفة نوم للبيع في مانجروفي ريزيدنس

12 عقارات أخرى
  • 15

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالجونه بافضل موقع على الاجون بافضل سعر الان!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالجونه بافضل موقع على الاجون بافضل سعر الان!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٥٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بالجونة سيان - 6 غرف - بول -موقع متميز

    متصدر

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١١٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا للبيع في الجونه متشطبه بالكامل بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا على البحر الاحمر بدون مقدم فى نيو جونة

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    6

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٤٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 5 غرف وإطلالة كامله للبحر بتقسيط حتى 8س

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    6

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٧٩٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك فيلا علي البحر من اوراسكوم متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا إطلالة بانورامية للبحر 5 غرف بدون مقدم !

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    6

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٧٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالجونه بافضل موقع على الاجون بافضل سعر الان!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالجونه بافضل موقع على الاجون بافضل سعر الان!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالجونه بافضل موقع على الاجون بافضل سعر الان!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا على البحر مع حمام سباحة، الجونة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع