منازل مزدوجة 4 غرفة نوم للبيع في الغردقة

39 عقارات أخرى
  • 10

    منزل مزدوج

    ٧٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 4 غرف على البحيرة مفتوحة نورث باي

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    نورث باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣٥٠٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 4 غرف بإطلالة بحرية بانورامية 5% مقدم

    Apart Real estate logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٨٨ متر مربع

    ١٥٩٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بإطلالة بانورامية على البحر، على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ١١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ١٩٬٩٨٨٬٠٠٠ جنيه

    استثمار مميز – فيلا توين بحديقة ومسبح

    Homes Bay logo image

    ال بايو, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٧٥٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 3

    منزل مزدوج

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع في الأحياء الغردقة بفيو بحر

    HPK logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    منزل مزدوج

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك المطلة على البحر بالتقسيط لمدة 5 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٨٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Sea and Lagoon View Twin-Villa in New Gouna, 8 Y

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ١٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ب اقل سعر ف الجونة الجديدة 0% مقدم متشطبة

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ١٩٧ متر مربع

    ٩٤٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 26

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا مطلة علي البحر مع اطول فتره سداد

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٩٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس في الصف الأول على البحيرة في أنشنت ساندز

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٩١ متر مربع

    ٢٧٢٬٢٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٦٤٬٣٣٢٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز جاهز 4 غرف في أنشنت ساندز الجونة

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٣٨٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 26

    منزل مزدوج

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا اطلالة بانورامية علي البحر مع مقدم 0%

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بمقدم ١.٦٢٥.٠٠٠ فقط واقساط علي ٧ سنين

    New Avenue Real Estate logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ١٨٨ متر مربع

    ١٧٢٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بمقدم ١.٦٢٥.٠٠٠ فقط واقساط علي ٧ سنين

    New Avenue Real Estate logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ١٨٨ متر مربع

    ١٧٢٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 23

    منزل مزدوج

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين إطلالة على البحر ولاجون استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٤٤٣ متر مربع

    ٢٩٬٣٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٥١٤٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز في إل بايو توين هاوس للبيع علي البحيره

    Egypt Best Properties logo image

    ال بايو, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ١١٠٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص توين هاوس للبيع في الغردقه بمقدم15% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    ال بايو, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٨٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع في راس سوما بجانب المارينا و البحر

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ١٩٠ متر مربع

    ١٦٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 26

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود امتلك وحدتك امكله علي البحر مع مقدم 0% .

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٥١٤٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز في إل بايو توين هاوس للبيع علي البحيره

    Egypt Best Properties logo image

    ال بايو, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ١١٠٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص توين هاوس للبيع في الغردقه بمقدم15% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    ال بايو, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٨٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 26

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود امتلك وحدة متشطبة مطلة علي البحر 0%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص توين هاوس للبيع في الغردقه بمقدم15% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    ال بايو, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٨٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٥١٤٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز في إل بايو توين هاوس للبيع علي البحيره

    Egypt Best Properties logo image

    ال بايو, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ١١٠٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع في راس سوما بجانب المارينا و البحر

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ١٩٠ متر مربع

    ١٧١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

2