بيوت و فلل 4 غرفة نوم للبيع في الغردقة, صفحة 18

531 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٣١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مفروشة بحمام سباحة خاص في أم جمار جونة

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    ام جمار, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٢٥٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٦١٬٠٧٨٬٨٨٨ جنيه

    فيلا متشطبه علي اللاجون مباشره بمقدم 5% علي 6 سنين

    Tradmark Real Estate logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٦٤ متر مربع

    ٢٣١٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٧٥٬٥٣١٬٨٨٨ جنيه

    فيلا في مراسي هورايزون علي اللاجون مباشرا بمقدم 5%

    Tradmark Real Estate logo image

4

    4

    ٢٩٨ متر مربع

    ٢٥٣٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا بإطلالة على البحر على مباشرة لاجون مفتوح

    Apart Real estate logo image

    نورث باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا بإطلالة على البحر على مباشرة لاجون مفتوح

    Apart Real estate logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورا فيلا صف أول متشطبة - الوحيدة المتاحة !!

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقرب استلام فيلا مستقلة بأطلالة بحر بتقسيط 8 سنين!

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢٤٧ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق باقل سعر فيلا فاخر علي 8 سنين باطلاله بحر!

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة بأفضل سعر – تقسيط طويل الأجل في مكادي

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق بأقل سعر فيلا فاخرة للبيع على البحر لمدة7سنين

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٨٬٧٧٨٬٥٠٠ جنيه

    فيلا 4 غرف | حمام سباحة خاص | هيل الأجداد

    Good Vibe Homes logo image

    التل القديم, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٣٣٦٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4 غرف | حمام سباحة خاص | مكايدي هايتس

    Good Vibe Homes logo image

4

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١١٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بالجونة سيان - ٤ غرف - بول -موقع متميز

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٣٩٩ متر مربع

    ١٣٧٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 536م في ONE7 مستوى تاني من الخصوصية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    وان سيفين ريزيدينس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    2

    ٥٣٦ متر مربع

    ٦٥٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مكادي هايتس استلام سنة دابل فيو بحر

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر فيلا على البحر بحمام سباحة خاص في فنادير هيل

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    فنادير باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٢٤٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    حديقة خاصة بالفيلا | شرفة

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ٢٨٤ متر مربع

    ٨٧٬٦٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا 536م رووف وحمام سباحة وحديقة في ONE7

    EMERALD REAL ESTATE logo image

4

    2

    ٥٣٦ متر مربع

    ٦٥٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا استلام متشطب فيو لاجون وبحر اقساط 96شهر

    Apart Real estate logo image

4

    5

    ٢٩٨ متر مربع

    ٥٩٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في البحر الاحمر استلام متشطب فيو لاجون وبحر

    Apart Real estate logo image

4

    5

    ٢٠٨ متر مربع

    ١٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بإطلالة على البحر واللاجون بتشطيب بأقل سعر

    Apart Real estate logo image

4

    4

    ١٩٢ متر مربع

    ١٢٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع صف أول لاجوون بدون مقدم 4 غرف اقساط 8س.

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مميزة في واحد من اجمل المواقع بالجونة

    Realm Properties logo image

    سابينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو البحر في الجونه: قسط 8 سنين خصم 20%

    Apart Real estate logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    6

    ٣٥٠ متر مربع

    ٩٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو البحر في سوما باي: قسط 8 سنين خصم 20%

    Apart Real estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    6

    ٣٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٢٨٥ جنيه/متر مربع