عقارات للبيع في مكادي

1,018 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ٣١٬٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مكادي على البحر 4غرف مكادي اوراسكوم

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ١٦٠ متر مربع

    ١٩٦٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ون ستوري للبيع في مكادي هايتس تطل على البحر

    Egypt Best Properties logo image

4

    6

    ٢٣٣ متر مربع

    ٢٠١٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    دايركت على اللاجون شاليه بجاردن في اميز لوكيشن

    Evergreen Properties logo image

    مكادي ريزورت, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٤٢٬٣٧٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه 64م متشطب في مكادي لوكيشن مميز

    Evergreen Properties logo image

1

    2

    ٦٤ متر مربع

    ٦٧٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 96م مكادى اقل سعر متشطب بالمطبخ استلام فوري

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • مكادي هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي,مكادي اوراسكوم,مكادي هايتس

    1 - 5 غرفة

  • 18

    شاليه

    ١٠٬٤٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن صف اول لاجون 0% مقدم تقسيط حتى7 سنين

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ١٠٣٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لن تتكرر الحق أخر فيلا بإطلالة بحر على 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ٦٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فرصة الحق امتلك بنتاهاوس بإطلالة بحر على 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لن تتكرر امتلك آخر شاليه بإطلالة بحر على8سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لن تتكرر امتلك دوبليكس بإطلالة بحر على 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • ماكادينا

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Travco Properties
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي

    1 - 4 غرفة

  • 14

    شاليه

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لن تتكرر امتلك شاليه بإطلالة بحر على 8 سنين!!

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر امتلك شاليه متشطب اطلالة ع البحر واللاجون

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    دوبلكس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر امتلك دوبلكس متشطب اطلالة ع البحر واللاجون

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك شاليه متشطب مطل علي البحر واللاجون

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر يونت بسعر لقطة متشطبة فوري علي فيو بحري مميز

    Realm Properties logo image

4

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • سيال مكادي هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٢٬٦٩٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Orascom Development

    3 - 5 غرفة

  • 14

    شاليه

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مباشر على اللاجوون 3 دقائق للبحر بدون مقدم

    Apart Real estate logo image

1

    2

    ٨١ متر مربع

    ١١٣٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ١٩٬٢٨٣٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع فيو على البحر بالكامل بمقدم 0% .

    Apart Real estate logo image

4

    6

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٧٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع فيو على البحر متشطب بمقدم 0% .

    Apart Real estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٣٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس للبيع فيو بالكامل على البحر بقسط 8 سنين .

    Apart Real estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٩٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس صف اول للبيع متشطبه بالكامل بقسط 8 سنين

    Apart Real estate logo image

4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • دوا في مكادي هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي,مكادي اوراسكوم

    1 - 3 غرفة

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر تاون هاوس كورنر للبيع فيو بحر و لاجون 3 غرف

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع تطل على البحر 3غرف متشطبة بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٤٤ متر مربع

    ١٧١٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بقلب البحر الاحمر بالقرب من المطار بمقدم900.00 قسط

    Falcon for Real Estate logo image

استوديو

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة مع فيو جزئي على البحر

    HPK logo image

    مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٤٣٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأطلالة بحر أستلم شالية بأقل سعر وتقسيط 8 سنين !

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • آيدن

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي,مكادي اوراسكوم

    3 - 4 غرفة