بيوت و فلل 4 غرفة نوم للبيع في مانجروفي ريزيدنس, صفحة 2

60 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 4 غرف على اللاجون بموقع مميز بدون مقدم

    Apart Real estate logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٩٢ متر مربع

    ٢٤٤٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا باطلالة بانورامية على البحر بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ١١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٧٠٠ جنيه

    فيلا مميزة من اوراسكوم على البحر و اللاجون 0% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر فيلا بحمام سباحه متشطبه علي لاجون والبحر!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فى الجونة الجديدة من اوراسكوم بدون مقدم !

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا باطلالة خلابة على البحر بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ١٣٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا للبيع بأقل سعر على البحر0%مقدم-اوراسكوم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفخم فيلا بحمام سباحة على البحر في الجونة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى الجونة الجديدة بأقل سعر و بدون مقدم!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢٢٣ متر مربع

    ١٠٣٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٣٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده فيلا للبيع متشطبه بالتقسيط علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٢٩٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع علي البحر متشطبه باقساط علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    !!امتلك فيلا للبيع بأقل سعر على البحر بدون مقدم !!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٨٢٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا 4 غرف صف اول من البحر بتقسيط على 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٨٠٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بإطلالة بحرية من 5 غرف نوم بأقل سعر!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر فيلا بحمام سباحه متشطبه علي لاجون والبحر!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٧٠٠ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط علي 8 سنين أستلم صف أول فيلا متشطبة 4 غرف

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ١٨٢ متر مربع

    ١٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا ف الجونة الجديدة استلام فوري متشطبة

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٩٨ متر مربع

    ٩٥٬٩٥٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4 غرف متشطبه مطل علي البحر الجونه الجديده

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا بأقل مقدم في الجونة علي 8 سنين مكادي

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مطلة علي البحر مع اطول اقساط البحر الاحمر

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى الجونة الجديدة بأقل سعر و بدون مقدم!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا 4 غرف علي البحر _ في الجونه الجديده!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا سى فيو بدون مقدم على 8 سنوات فى نيو جونة!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك باطلاله بحر كاملة التشطيب | اقل سعر !

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس باقل سعر - بالتشطيب و الفرش -جاهز

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع