عقارات للبيع في الجونة

1,486 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دوبلكس بفيو للبحر 100% + جاردن تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٤٥ متر مربع

    ١٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٢١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان اخر تاون 3 غرف ع البحر بأقل مقدم وع 8س

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 2غرفه ع البحر بأقل سعر وافضل لوكيشن .

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان اخر فيلا باقل سعر ولوكيشن مميز ع البحر.

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١٥٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Sea View قُرب مارينا اليخوت - بسـعر خيالي

    Falcon for Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ١٧٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • فنادير باي

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬١٢٢٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,فنادير باي
  • 11

    فيلا

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب Luxury - فيـو البحر مباشرة - قرب المارينا

    Falcon for Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٦١٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة 1 غرفة | موقع مميز | مانغروفي ريزيدنس

    Good Vibe Homes logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٢٥٩٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٩٨٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في الجونه بمقدم تشطيب كامل مع مطبخ

    New Avenue Real Estate logo image

    طريق نادي واستاد الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ١٥٦٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقرب استلام فيلا مستقلة بأطلالة بحر بتقسيط 8 سنين!

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ١٨٢ متر مربع

    ١٨١٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دوبلكس بفيو للبحر 100% + جاردن تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    ابو تيج مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٤٥ متر مربع

    ١٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • سوان ليك الجونة

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Hassan Allam Holding
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,سوان ليك الجونة
  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في الجونة مفروشة بالكامل فيو على حمام سباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    سكاراب, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٢٣٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دوبلكس بفيو للبحر 100% + جاردن تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    ابو تيج مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٤٥ متر مربع

    ١٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بالجونة موقع مميز مفيش احلي من كدا

    Mr .Estates logo image

3

    4

    ١٧٤ متر مربع

    ٩٧٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٨٬١٢٣٬٠٠٠ جنيه

    بينت هاوس باطلالة بانورامية علي البحر - بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ١٧١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مطله على اللاجون و بأقساط على 5 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • توبان الجونة

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,جزر توبان

    1 - 4 غرفة

  • 12

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود ! شقة بإطلالة على اللاجون و بمقدم 15%

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ١٨٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 3 غرف على البحر بأقل سعر _@البحر الاحمر

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٣٩٥ متر مربع

    ٤٦٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه على البحر بأقل سعر في البحر الاحمر

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٢ متر مربع

    ١١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 28

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه على البحر بأقل سعر في البحر الاحمر

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٢٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا على البحر بأقل سعر في البحر الاحمر

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٦٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • ارت ايلاند

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,أرت أيلاند
  • 10

    شاليه

    ١٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب باطلاله علي البحر في الجونه بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٩٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا للبيع في الجونه متشطبه بالكامل بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالي متشطب في الجونه للبيع بسعر اقل من سعر الشركه

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ١١١ متر مربع

    ١٨٠٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه باطلاله علي البحر في الجونه متشطب بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ١٣٥٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب باطلاله علي البحر بسعر مميز في الجونه

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٢٠٢٬٧٩٧ جنيه/متر مربع

  • أنشنت هيل

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,التل القديم

    3 - 5 غرفة