عقارات 4 غرفة نوم للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 26

697 عقارات أخرى
  • 19

    فيلا

    ٧٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة على اللاجون في سيان الجونة – مفروشة

    HPK logo image

    سيان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٧٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا وان ستوري في انشان ساند الجونة

    وايت فيلاس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٬٠٤٠ متر مربع

    ٧٧٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٩٧٨٬٨٧٥ جنيه

    فيلا توين بنتهاوس –بخصم الكاش35%

    Hurghadians Property logo image

    ال بايو, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٤٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٣٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في طويلة الجونة استثمار واستجمام

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    تاون هاوس

    ٢٥٬٢٤٤٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 195م IL Bayou سهل حشيش تقسيط علي 6 سنين

    Hurghadians Property logo image

    ال بايو, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ١٢٩٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مكادي هايتس – أوراسكوم

    Property Hills Star logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا وان ستوري في انشان هيل الجونة

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٬٠٤٠ متر مربع

    ٨٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا وان ستوري في انشان ساند الجون

    التل القديم, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٬٠٤٠ متر مربع

    ٧٧٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢٨٬٨٦٤٬٠٨٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر (177 متر) في البايو سهل حشيش

    ROI For Real Estate logo image

    ال بايو, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ١٦٣٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٧٬٩٠١٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين للبيع – سهل حشيش مع خصم 35%للكاش

    Hurghadians Property logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٦٧٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قرية عدن بيتش في منتصف الممشي السياحي

    Feeds logo image

    منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا الجونة، إطلالة بانورامية، 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ٩٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٧٬٩٠١٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في سهل حشيش في ريزورت فخم

    Homes Bay logo image

4

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٩٦٬٧٦٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع بسهل حشيش – فيو بحر – جاماران

    Home In Realestate logo image

    جماران, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    منزل مزدوج

    ١٨٬٣٠٥٬١٩٦ جنيه

    توين فيلا للبيع بسعر مميز في اماروس سهل حشيش

    Home Hunters EG logo image

    اماروس, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة (310 متر) بحديقة ضخمة في نوتيلوس برايم

    ROI For Real Estate logo image

    بيسكاي سوماباي, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    2

    ٣١٠ متر مربع

    ٣٩٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف أول لاجون - دقيقة من مارينا اليخوت - فيلا 200م!

    Falcon for Real Estate logo image

    سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحه بفيو مميز علي البحر ومقدم 10%

    ERE logo image

4

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٠٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    4نوم فيلا بحمام سباحه بفيو مميز ع البحر ومقدم 10%

    ERE logo image

4

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ٢١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيوت و فلل 4غرفة نوم علي اللاجون في مكادي اوراسكوم

    ERE logo image

4

    4

    ١٩٢ متر مربع

    ١٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيوت و فلل 4غرفة نوم علي البحر في مكادي اوراسكوم

    ERE logo image

4

    5

    ١٩٠ متر مربع

    ١٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيوت و فلل 4غرفة نوم علي الاجون في مكادي اوراسكوم

    ERE logo image

4

    5

    ١٧٥ متر مربع

    ١٨٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيوت و فلل 4غرفة نوم علي البحر في مكادي اوراسكوم

    ERE logo image

4

    5

    ١٧٦ متر مربع

    ١٨٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تري البحر متشطبه ع شواطئ البحر الحمر اقل مقدم

    Coldwell Banker Wealth logo image

4

    5

    ٢٣٣ متر مربع

    ١٦٧٬٣٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كامله التشطيب - فيو مباشر علي البحر - الغردقه

    Coldwell Banker Wealth logo image

4

    5

    ٢٣٣ متر مربع

    ١٦٧٬٣٨١ جنيه/متر مربع